Na stacjach Orlenu od poniedziałku do końca wakacji zostanie wprowadzony rabat w wysokości 30 groszy. Źródło: pxhere.com
Na stacjach Orlenu od poniedziałku do końca wakacji zostanie wprowadzony rabat w wysokości 30 groszy. Źródło: pxhere.com

Promocja na stacjach Orlen. Kto będzie mógł z niej skorzystać?

Redakcja Redakcja Paliwa Obserwuj temat Obserwuj notkę 52
Prezes spółki PKN Orlen Daniel Obajtek poinformował, że na stacjach Orlenu od poniedziałku do końca wakacji zostanie wprowadzony rabat w wysokości 30 groszy za litr benzyny i oleju napędowego. Promocja będzie skierowana dla właścicieli aplikacji lojalnościowej Orlenu VITAY.

Rabat dotyczy 150 litrów miesięcznie - zastrzegł Obajtek. "W ramach mechanizmów rynkowych robimy wszystko, by w trudnym dla całej Europy momencie paliwo w Polsce było możliwie najtańsze" - napisał prezes PKN Orlen.

Program lojalnościowy VITAY

Już kilka dni temu Daniel Obajtek informował, że na wakacje przewidywane są obniżki, co może świadczyć, że posiadacze aplikacji lojalnościowej VITAY mogą liczyć się z tańszą jazdą tylko w okresie urlopowym. Jak tłumaczył prezes PKN Orlen, promocja jest możliwa tylko z tego względu, że spółka zrezygnuje z części zysku. 

Z tańszego paliwa skorzystają jedynie posiadacze aplikacji lojalnościowej Orlenu. Co sugeruje, że sama karta VITAY nie wystarczy i osoby chętne do wzięcia udziału w promocji będą zmuszone do założenia konta na stronie vitay.pl i pobrania aplikacji. 

MP

Czytaj dalej:


Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka