Ojciec Muska ma dziecko z pasierbicą i nie widzi w tym problemu. "Chodzi o reprodukcję"

Errol Musk i Heide Bezuidenhout na ślubie. Źródło: Facebook/Alexandra Musk-Steuart
Errol Musk i Heide Bezuidenhout na ślubie. Źródło: Facebook/Alexandra Musk-Steuart
Ojciec Elona Muska, Errol poinformował, że ma kolejne dziecko ze swoją pasierbicą Janą Bezuidenhout. Jak tłumaczy 76-latek, "jedyną rzeczą, dla której jesteśmy na Ziemi, jest reprodukcja".

Musk senior walczy z wyludnieniem. W bardzo wątpliwy sposób

Nie jest tajemnicą, że w rodzinie Musków ważną rzeczą jest pomoc w "kryzysie wyludnienia". Elon Musk posiada dziewięcioro potomstwa, jak tłumaczył, "robi wszystko co w jego mocy, aby co w jego mocy, aby pomóc w kryzysie wyludnienia”. Przez to też ma jak najwięcej dzieci ponieważ uważa, że ​​"zapadający się wskaźnik urodzeń jest największym niebezpieczeństwem, przed jakim stoi cywilizacja”.

Wychodzi na to, że podobnego zdania jest również jego ojciec Errol Musk, który ostatnio zszokował informacją jaką przekazał w rozmowie z "The Sun".

Errol Musk ma już dwójkę dzieci z pasierbicą

76-letni Errol Musk w wieku 45 lat poślubił 25-letnią Heide Bezuidenhout, z którą miał dwójkę dzieci. Niestety związek nie przetrwał przez różnicę wieku. – Każdy mężczyzna, który poślubi kobietę, nawet jeśli czuje się bardzo żwawo, przez jakiś czas będzie miło. Do momentu, gdy luka, która jest między partnerami nie zacznie wychodzić. Poślubiłem Heide, gdy miała 25 lat, a ja 45. Była prawdopodobnie jedną z najlepiej wyglądających kobiet, jakie w życiu widziałem – opowiadał mężczyzna. 

Heide Bezuidenhout miała również córkę z innego małżeństwa - Janę. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie ostatnie słowa Errola. Powiedział on, że ma z pasierbicą dziecko. Jak tłumaczył w "The Sun", "jedyną rzeczą, dla której jesteśmy na Ziemi, jest reprodukcja".

Errol Musk mówił również, że dziecko z Janą "nie było zaplanowane". ale prawdopodobnie zapłodnił Bezuidenhout w ciągu półtora roku, kiedy mieszkali razem po narodzinach ich syna Rushi (w 2018 roku ujawnił, że ma z Janą syna Elliota Rusha, naz. Rushi - red.)

Jak stwierdził, dziecko z Janą jest bardzo podobne do jego wcześniejszych potomków. – Nie sprawdziłem jej DNA, ale wygląda zupełnie jak moje inne córki. Wygląda jak Rose i Tosca pomieszane. Wygląda dokładnie jak Rushi i zachowuje się jak on. Więc to całkiem oczywiste, wiesz - mówił stary Musk.

Związek Muska nie przetrwał przez różnicę wieku 

Podobnie jak z Heide Bezuidenhout, związek z Janą nie przetrwał przez różnicę wieku. – Zdałem sobie sprawę, że jest o dwa pokolenia w tyle, podczas gdy jej matka była o jedno pokolenie w tyle, kiedy ją poślubiłem – tłumaczył ojciec miliardera. 

Errol kontynuował, mówiąc, że chociaż nie mieszka już z Janą, nadal mają do siebie wiele uczuć. – Za chwilę (Jana - red.) będzie miała 35 lat, więc zaczyna "się układać". Jeśli nadal będę w pobliżu, może wrócić do mnie. To trudne. To znaczy, wolałbym je mieć tutaj. Ale Jana przyjechała i spędziła tu kilka dni jakieś sześć miesięcy temu. A dzieci zaczęły mi działać na nerwy. Jednak tęsknię za nimi, gdy tylko odjadą.

Kim jest Errol Musk?

Errol Musk to 76-letni inżynier elektromechaniki, który swoje młodzieńcze lata spędził w RPA w czasach apartheidu. Jest także pilotem, deweloperem i żeglarzem. Mówi się, że w pewnym momencie życia stał się właścicielem kopalni szmaragdów zambijskich w pobliżu jeziora Tanganika. 

76-latek po raz pierwszy wyszedł za mąż w 1970 roku za modelkę Maye Haldeman Musk, z którą miał chyba "najbardziej swoje popularne dziecko" - Elona oraz Kimbala i Toscę. Po rozstaniu w 1979 roku Errol poślubił Heide Bezuidenhout, która miała już dwoje dzieci, w tym Janę, z poprzedniego związku. Z matką i córką miał łącznie czworo dzieci. 

MP

Czytaj dalej:
Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości