Incydent na drodze, gdy przejeżdżał Kaczyński. Przeciwnik PiS rzucił jajkiem w samochód

Limuzyna Jarosława Kaczyńskiego została obrzucona jajkami po jego spotkaniu z mieszkańcami Gniezna. (fot. YouTube/Moje Gniezno)
Limuzyna Jarosława Kaczyńskiego została obrzucona jajkami po jego spotkaniu z mieszkańcami Gniezna. (fot. YouTube/Moje Gniezno)
Objazd po Polsce Jarosława Kaczyńskiego coraz częściej spotyka się z nieprzyjemnymi dla prezesa PiS sytuacjami. Jego przeciwnicy już nie tylko wykrzykują pod jego adresem niecenzuralne słowa. W Gnieźnie limuzynę Kaczyńskiego obrzucono jajkami. — Naprawdę upadli bardzo nisko, biorąc pod uwagę ich język, ich agresję, ich twarze — komentował w Kórniku Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS kontra jego przeciwnicy

Trwa objazd po kraju Jarosława Kaczyńskiego, który planuje odwiedzić wszystkie 94 nowe okręgi PiS. Prezes Prawa i Sprawiedliwości coraz częściej jednak musi mierzyć się z agresywnymi zachowaniami jego przeciwników.

Z kolei po spotkaniu w Gnieźnie, podczas gdy Jarosław Kaczyński opuszczał miasto, w kolumnę samochodów jedna z osób zaczęła rzucać jajkami.

W serwisie YouTube, na kanale Moje Gniezno udostępniono nagranie z zajścia. Słychać na nim wyraźną radość po każdym trafieniu przejeżdżającego samochodu. Na filmie widać również, co stało się później z rzucającym jajkami mężczyzną, który został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji.

Kaczyński komentuje zachowanie swoich przeciwników

Dzień wcześniej, podczas swojej wizyty w Poznaniu, Kaczyński skomentował zachowania nieprzychylnych mu osób. 

— No i później to, co zobaczyłem pod budynkiem hotelowym. Rozwrzeszczane grupy ludzi, którzy naprawdę upadli bardzo nisko, biorąc pod uwagę ich język, ich agresję, ich twarze. To wszystko, co by wskazywało na to, że nie byli tylko i wyłącznie pod wpływem własnych emocji, ale też jakichś elementów dodatkowych — mówił Jarosław Kaczyński.


RB

Czytaj: 

Rozwikłana zagadka z kremacją polskiego handlarza broni w Albanii

Kolejne polskie czołgi Ukrainie. "Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym polskim przyjaciołom"

Porwali i zgwałcili nastolatkę w Poznaniu. Motyw aż jeży włos na głowie


Lubię to! Skomentuj211 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka