Najpierw msza, a później wulgarne zabawy. Tak bawiono się na dożynkach w Nidzicy

Wulgarne zabawy na dożynkach w Nidzicy. Źródło: Twitter
Wulgarne zabawy na dożynkach w Nidzicy. Źródło: Twitter
"Jak się bawić, to się bawić..." takiego zdania z pewnością są organizatorzy oraz uczestnicy dożynek gminnych w Nidzicy, które teraz są na ustach całej Polski. Po uroczystościach w kościele wszyscy chętni udali się na imprezę. Tam podczas konkursu sołectw miała miejsce wulgarna zabawa. Filmiki z konkursu obiegły internet. Dodajmy, że na wszystko patrzyły dzieci.

W sobotę, 27 sierpnia w parku nad jeziorkiem miejskim w Nidzicy odbyły się dożynki, które zwane są również Świętem Plonów. Jest to ludowe święto połączone z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie żniw i prac polowych. Dożynki obchodzone są najczęściej w soboty lub w niedziele w sierpniu lub wrześniu po zakończeniu żniw.

Wulgarne zabawy na dożynkach w Nidzicy 

Dożynki w Nidzicy rozpoczęły się w sobotę o 12:00 mszą świętą, inauguracji wydarzenia dokonał burmistrz miasta, Jacek Kosmala. Po uroczystościach w kościele przyszedł czas na zabawę. Oprócz występów zespołów disco-polo oraz różnych atrakcji dla dzieci i dorosłych odbył się konkurs dla sołectw, który wywołał poruszenie w sieci. 

Wszystko za sprawą konkurencji jaką przygotowali organizatorzy. Pokrótce chodziło o to, by łyżką cedzakową trafić w patelnię zawieszoną w okolicach miejsc intymnych partnerki, imitując przy tym ruchy kopulacyjne. Do sieci trafiły filmiki, na których widać wulgarne zabawy dorosłych. W oddali wszystkiemu przyglądają się dzieci. 

Internauci są oburzeni 

Internauci, którzy komentują nagrania opublikowane w sieci nie kryją oburzenia. Uważają całe zachowanie "za prostackie". 

"Jaki trzeba mieć szacunek do siebie żeby trzeźwym w biały dzień zgodzić się na takie "zabawy", kiedy patrzą na Ciebie sąsiedzi, dzieci, współpracownicy.... Można bawić się równie dobrze na wiele, bardzo przyzwoitych sposobów", "Zezwierzęcenie, gdzie godność człowieka? Dzieci na to patrzą, gdzie wzorce od starszych pokoleń, gdzie? Świat ku zagładzie zmierza", "Coraz durniejsze to nasze społeczeństwo. Nie wróży to niczego dobrego…" – to niektóre z komentarzy internautów. 

Dodajmy, że podobne zabawy odbywają się również na polskich weselach. 

MP

Czytaj dalej:


Lubię to! Skomentuj94 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura