Biedronka powraca ze swoim największym hitem. Tym razem nie będzie go łatwo dostać

Do Biedronki zawitał Gang Bystrzaków. Źródło: commons.wikimedia.org
Do Biedronki zawitał Gang Bystrzaków. Źródło: commons.wikimedia.org
Biedronka ruszyła z kolejną odsłoną akcji lojalnościowej, w której za punkty można otrzymać specjalne maskotki. Tym razem nie można ich kupić, a jedyny sposób na ich otrzymanie to "oszczędzanie" podczas zakupów w Biedronkach w całej Polsce.

Biedronka startuje z kolejną odsłoną uwielbianej akcji

Gang Bystrzaków to skład, w który wchodzą trzy maskotki - Świnka Skarbonita, Jabłko Newton i Pies Dżi-Pi-Es. Aby je zdobyć, trzeba robić zakupy z kartą Moja Biedronka i wyszukiwać produktów, które w danym tygodniu biorą udział w akcji Wirtualny Portfel organizowanej przez sieć Biedronka.

– Nasza nowa akcja lojalnościowa ma zupełnie inny charakter. Inflacja wymusza na nas wszystkich uważniejsze zarządzanie swoim portfelem – mówi Aleksandra Surdyk-Kaptur, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

Oszczędzaj z Gangiem Bystrzaków i Biedronką

W ramach akcji Gang Bystrzaków oszczędzać można na dwa sposoby - przez skorzystanie ze specjalnych ofert w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub odkładając część wydanych pieniędzy w ramach Wirtualnego Portfela.

Pierwsza tygodniowa Misja Oszczędzania Biedronki już ruszyła i jest pod hasłem "kupuj w cenach niższych niż w zeszłym roku". 

Przez cały czas trwania akcji oszczędności można gromadzić w "Wirtualnym portfelu”. Rabat z produktów, które biorą udział w akcji będą naliczane przy zakupach z kartą Moja Biedronka, który automatycznie zapisuje się w Wirtualnym Portfelu klienta. W tym tygodniu, kupując wszystkie produkty marki Nivea, klienci oszczędzają w Wirtualnym Portfelu 50 proc. zapłaconej kwoty. Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to: Taft - 35 proc., Milka - 25 proc., BeBeauty - 20 proc. oraz Marletto, lody familijne w dużych opakowaniach - 20 proc.

Środki zapisane w Wirtualnym Portfelu można wykorzystać na zakupy w Biedronce w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków.

Biedronka: 50 naklejek, aby otrzymać maskotkę z Gangu Bystrzaków 

W ramach tegorocznej akcji Biedronki za każde zaoszczędzone 6 zł w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę – te można zbierać do 19 listopada. Naklejki umożliwiają odbiór w Bidronce za darmo maskotki jednego z członków Gangu Bystrzaków.

Aby odebrać Bystrzaka, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepach sieci Biedronka.

MP

Czytaj dalej: Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka