Janusz Korwin-Mikke skomentował na Twitterze temat nastolatków z Krosna, którzy w zamian za wódkę zgodzili się na seks oralny z bezdomnym. (fot. Instagram/Janusz Korwin-Mikke, Twitter)
Janusz Korwin-Mikke skomentował na Twitterze temat nastolatków z Krosna, którzy w zamian za wódkę zgodzili się na seks oralny z bezdomnym. (fot. Instagram/Janusz Korwin-Mikke, Twitter)

Młodzieżowa seks afera w Krośnie. Janusz Korwin-Mikke szokuje komentarzem

Redakcja Redakcja Obyczaje Obserwuj temat Obserwuj notkę 84
Ogromne poruszenie w mediach społecznościowych wywołało nagranie przedstawiające czterech chłopaków z Krosna, którzy zgodzili się na seks oralny z bezdomnym, w zamian za kupienie im butelki wódki. Internauci ustalili, że uczęszczają oni do pierwszej klasy szkoły średniej, są zatem w wieku 14-15 lat. Wśród użytkowników pojawia się jednak coraz więcej teorii twierdzących, że cała sytuacja to fake.

Wódka za zaspokojenie potrzeb

W sobotę 17 września na facebookowym profilu Spotted Krosno udostępniono wpis, w którym poinformowano o sytuacji, w której młodzi chłopcy w zamian za wódkę zgodzili się na seks oralny z bezdomnym.

— Pozdrowienia dla czterech chłopaków, którzy pod mostem w Krośnie postanowili pomóc osobie bezdomnej zaspokoić potrzeby. Świetna akcja chłopaki, mam nadzieję, że kupił wam obiecaną wódkę — czytamy we wpisie, który niedługo po publikacji został usunięty.

Całe zajście uwieczniono na filmie, który w bardzo szybkim tempie rozprzestrzenił się po Internecie. Użytkownicy platform społecznościowych tworzyli również przeróbki oraz parodie nawiązujące do sytuacji i zyskujących po kilkaset tysięcy wyświetleń.

Fake w wykonaniu nastolatków z Krosna?

Uwadze internautów nie umknęło kilka faktów, które sugerują, że nagranie oraz cała wspominana sytuacja były fake'iem. Użytkownicy podkreślają, że jedynym źródłem, według którego zdarzenie miało opisany przebieg był post na profilu Spotted Krosno, który szybko został usunięty.

Internauci wskazują również na z bardzo niską jakość filmu, przez którą tak naprawdę nie widać wyraźnie, co się wydarzyło i ciężko jest jednoznacznie stwierdzić, czy bohaterzy nagrania nie zaplanowali tej akcji wcześniej, najprawdopodobniej w celach humorystycznych. Innym faktem sugerującym, że wspominana sytuacja została ustawiona jest "wyjątkowo wesoła" atmosfera panująca na nagraniu oraz drogie buty pojawiającego się na nim bezdomnego.

Poruszenie w mediach społecznościowych. Korwin-Mikke komentuje sytuację

Do sytuacji odniósł się za pośrednictwem Twittera Janusz Korwin-Mikke.

— O właśnie! To są skutki 1. Zaniku pojęcia "honor" 2. lekcyj wychowania seksualnego 3. uczenia na nich, że zamiast "kochać się" należy "uprawiać sex" i najważniejsza jest technika 4. tłumaczenia, że nie ma "zboczeń", jest tylko różnorodność 5. że homoseksualizm jest normalnością — napisał w odpowiedzi na wpis jednej z użytkowniczek, która widziała film z chłopakami z Krosna.


— To było o zdarzeniu z Krosna. Na moim Twitterze sporo jest zapewne ludzi normalnych, którzy nie wiedzą, co się stało. Byłem szczęśliwym młodzianem, który w liceum nie wiedział, co to jest "homoseksualizm". Coś takiego byłoby NIE DO POMYŚLENIA — dodał polityk w swoim późniejszym wpisie.

Nieustannie na Twitterze pojawiają się komentarze na temat nastolatków z Krosna. Internauci są podzieleni w ocenie ich zachowania. Bardzo wielu z nich winą obarcza ich rodziców.

— Odnośnie tego filmiku z Krosna, to jak nam zawsze powtarzał mój nauczyciel w podstawówce: to nie jest wasza wina, to jest wina waszych rodziców — czytamy.

— Przerażające jest zachowanie tych chłopaków z Krosna, ale jeszcze bardziej przerażające jest to, że ten filmik lata po internecie. Niezależnie od głupiego zachowania nastolatków, nie powinien się on znaleźć w internecie. Głupota, głupotą, ale może mieć to ogromne konsekwencje — pisze jedna z użytkowniczek Twittera.RB

Czytaj dalej:

Wspólne spotkanie liderów opozycji. Weźmie w nim udział ambasador USA w Polsce

Kolizja z udziałem Zbigniewa Ziobry. Minister sprawiedliwości jechał z żoną i dzieckiem

Słynna rosyjska piosenkarka ma dość. Żąda od Kremla, by uznał ją za „zagranicznego agenta”

Upada morale w elitarnych rosyjskich jednostkach. Żołnierze odmawiają służby na Ukrainie

Jeden z liderów Konfederacji rezygnuje. Twarde negocjacje ws. pieniędzy i list wyborczych

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości