Dawid Ozdoba nie żyje. W ostatnich latach życia zmagał się z depresją

Dawid Ozdoba nie żyje. 45-letni tancerz zmagał się z depresją. (fot. Facebook/Dawid Ozdoba)
Dawid Ozdoba nie żyje. 45-letni tancerz zmagał się z depresją. (fot. Facebook/Dawid Ozdoba)
Zmarł znany trener personalny i striptizer Dawid Ozdoba. Mężczyzna 15 lat temu był w związku z Edytą Herbuś. O śmierci poinformowała jego matka. UWAGA! Jeśli jesteś w kryzysie, depresji, masz problemy, skontaktuj się z osobami, które mogą pomóc. Możesz to zrobić, dzwoniąc np. na bezpłatny numer 116 123 lub 112.

Dawid Ozdoba nie żyje

Dawid Ozdoba był znanym trenerem personalnym i striptizerem. W 2001 roku zwyciężył reality show "Amazonki", a w 2013 wystąpił jako zawodnik MMA w walce z Robertem Burneiką. Mężczyzna był również w związku z Edytą Herbuś. Para jednak rozstała się, jak przyznał sam Ozdoba w rozmowie z mediami, przez jego zazdrość.

W ostatnich latach Ozdoba zmagał się z depresją, o czym informował na swoim kanale w serwisie YouTube.

— Depresja to zabójcza choroba... Ja ją przeżyłem, ale jeszcze nie wiem czy do końca — mówił wówczas Ozdoba.

Matka Ozdoby poinformowała o jego śmierci

O śmierci Dawida Ozdoby poinformowała jego matka, która w nocy z 3 na 4 października udostępniła na Facebooku zdjęcie czarnej wstążki. Poprosiła również o niekomentowanie jej wpisu.

— Bardzo proszę o niekomentowanie tego, co wstawiłam. Jest to dla mnie bardzo trudne i dlatego taka jest moja prośba — przekazała kobieta.

Niedługo później znajoma Ozdoby podzieliła się wpisem informującym o jego śmierci.

— A teraz Dawidzie lecisz wysoko, tak jak zawsze chciałeś. Zabrałeś ze sobą wspomnienia i już nic się nie zmienia. Jest cisza i spokój. R.I.P. Dawid Ozdoba. To zdjęcie zrobiłam dla Dawida kilka lat temu, na jego prośbę miały być skrzydła - tak też zrobiłam. On zawsze latał wysoko, nigdy nie stąpał po ziemi... — napisała kobieta.

RB

Czytaj dalej:

Pamiętaj! Jeśli jesteś w kryzysie, depresji, masz problemy, skontaktuj się z osobami, które mogą pomóc. Możesz to zrobić, dzwoniąc np. na bezpłatny numer 116 123 lub 112.

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości