Tytus Hołdys współpracuje z TVP. Wcześniej wyzywał ją od najgorszych

Najwyraźniej pora schować dumę do kieszeni. fot. Salon24.pl/Adrian Grycuk/Twitter
Najwyraźniej pora schować dumę do kieszeni. fot. Salon24.pl/Adrian Grycuk/Twitter
Tytus Hołdys, który dał się poznać jako zagorzały przeciwnik rządu znalazł nową pracę. I nie byłoby w tym nic dziwnego i ciekawego, gdyby nie fakt, że syn znanego w całej Polsce muzyka Zbigniewa Hołdysa będzie pracował w nowym portalu TVP, skierowanym do młodzieży. Warto przypomnieć, że Tytus Hołdys w niedalekiej przeszłości publikował w sieci wulgarne wpisy pod adresem swoich nowych przełożonych. Ironia losu, prawda?

Tytus Hołdys wielokrotnie obrażał TVP. Teraz będzie tam pracować

Jego ojciec, Zbigniew Hołdys jest znany też ze swoich antyrządowych przekonań i nie ukrywa niechęci do Zjednoczonej Prawicy. Dotychczas wydawało się, że Tytus myśli w zbliżony sposób i ma podobne sympatie polityczne.

Wystarczyło tylko wejść na Twitter młodego Hołdysa, że przekonać się, co myśli o TVP. Jednak w tym momencie stało się to niemożliwe, ponieważ konto Tytusa Hołdysa zostało skasowane.

image

image

Tytus Hołdys w nowym portalu TVP. Internauci go miażdżą 

Telewizja Polska wystartowała 5 października z nowym portalem dla młodzieży SwipeTo. W założeniach autorzy platformy mieli skupiać się na popkulturze i lifestyle'u, ale wygląda na to, że to tylko myślenie życzeniowe. Na SwipeTo będzie też miejsce dla polityki, jeżeli "będzie to wpływać na nasze życie". Tytus Hołdys miał odpowiadać w portalu za tematy związane z muzyką, jednak być jego praca w TVP pozwoli poznać jego prawdziwe poglądy polityczne. 

Ale może wcale to nie ma znaczenia i chodzi tylko o zarabianie na "chleb". Reakcje internautów są bezlitosne - wstawiają screeny wpisów Tytusa, w których obrażał m.in. TVP i zarzucają mu hipokryzję. Los potrafi płatać figle i zatrudnienie Tytusa Hołdysa - zagorzałego przeciwnika rządu w zależnym od władzy TVP jest właśnie jednym z nich. 

SW

Czytaj dalej: 

Lubię to! Skomentuj38 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości