W niedzielę odbywa się 90-lecie klubu żużlowego ROW Rybnik. W trakcie turnieju kibice będą mogli wygrać w loterii tonę węgla. (fot. Twitter, Flickr)
W niedzielę odbywa się 90-lecie klubu żużlowego ROW Rybnik. W trakcie turnieju kibice będą mogli wygrać w loterii tonę węgla. (fot. Twitter, Flickr)

Klub sportowy zorganizował loterię. Można w niej wygrać węgiel

Redakcja Redakcja Żużel Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
Żużlowy klub sportowy ROW Rybnik, z okazji swoich 90. urodzin, zorganizował loterię, w której do wygrania są dwie tony węgla. Udział w niej będą mogły wziąć osoby posiadające bilety na jubileuszowe zawody, odbywające się w niedzielę.

Tona węgla do wygrania na loterii

Prezes klubu ROW Rybnik Krzysztof Mrozek, w rozmowie z reporterem TVN24 podkreślił, że do wygrania są dwie tony węgla – po jednej na każdego ze zwycięzców loterii, w której udział mogą wziąć osoby posiadające bilet na niedzielny, jubileuszowy turniej, podczas którego klub świętować będzie 90. urodziny.

— Jakie czasy, taka loteria — powiedział żartobliwie reporter TVN24 Jerzy Korczyński.

— Losujemy szczęśliwców po biegu numer 16, czyli w przerwie technicznej, a po biegu numer 20 ci, którzy zostali wylosowani, przychodzą odpowiedzieć na krótkie pytanie żużlowe — wytłumaczył Mrozek. Zapewnił jednocześnie, że pytania te nie będą trudne dla kibiców żużla.

— Jeżeli ktoś zjawi się pierwszy raz na stadionie, to może mieć delikatny kłopot — ostrzegł prezes ROW Rybnik.

90-lecie rybnickiego klubu

ROW Rybnik w niedzielę świętuje swoje 90. urodziny. O godzinie 16 na stadionie miejskim przy ul. Gliwickiej rozpocznie się Międzynarodowy Turniej Indywidualny "90 Lat Rybnickiego Żużla". Kibice będą mieli możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć z żużlowymi gadżetami w fotobudce, zaś po turnieju zaplanowano pokaz sztucznych ogni.

Rybnicki klup sportowy powstał w 1932 roku. Do momentu rozwiązania w 1993 roku żużlowcy z Rybnika 12 razy uzyskali tytuł drużynowego mistrza Polski. 

RB

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport