Międzyresortowa miłość. Dwoje wiceministrów PiS wzięło ślub

Olga Ewa Semeniuk i Piotr Patkowski stanęli na ślubnym kobiercu. Wiceminister rozwoju i technologii i wiceminister finansów powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli.

Olga Ewa Semeniuk i Piotr Patkowski wzięli ślub

Para poznała się, gdy obecny wiceminister finansów pracował w Centrum Analiz Strategicznych w KPRM, a jego przyszła żona była najbliższą współpracowniczką Michała Dworczyka, byłego szefa Kancelarii premiera. Uczucie wybuchło w 2020 roku, rok później wiceminister finansów oświadczył się swojej wybrance, a dziś ostatecznie przypieczętowali związek.

Panna młoda z białą lilią

Olga Semeniuk nie pokazała na instagramie zdjęcia ze ślubu, zamieściła jedynie fotografię ślubnego bukietu oraz wiązanki druhny z zagadkowym komentarzem "Czekamy".

Reporterzy "Super Expressu" dotarli do kościoła i dokładnie opisali jak wyglądała Młoda Para. Pan młody miał elegancki garnitur i muchę, na które założył ciemny płaszcz. Panna młoda przywdziała długą białą suknię, która ciągnęła się za nią po ziemi, białą pelerynę na ramiona, a we włosy wpięła opaskę ozdobioną perełkami i białą woalką. Uwagę zwracał kwiat białej lilii, symbol niewinności, przyczepiony do długiego rękawa jej sukni.

Kolejny ślub w rządzie

- Ślub to najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu. Bardzo długo się do tego przygotowywaliśmy  – powiedział reporterom "SE" Piotr Patkowski.. - Świadkową Olgi jest jej wieloletnia przyjaciółka, a moim mój wieloletni przyjaciel, z którym znam się od pierwszej klasy gimnazjum. Razem działaliśmy w Stowarzyszeniu Studenci dla Rzeczpospolitej – ujawnił.


Przypomnijmy, że to kolejny ślub w rządzie w tym roku. We wrześniu Janusz Cieszyński, sekretarz stanu w Kancelarii Premiera ożenił się z Wandą Buk, wiceprezes spółki energetycznej PGE. Oboje poznali się w gabinecie Mateusza Morawieckiego. Państwo Patkowscy, wtedy jeszcze jako narzeczeni byli obecni na tym wydarzeniu.

Zobacz rozmowę Sławomira Jastrzębowskiego z Olgą Ewą Semeniuk.


ja


Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj112 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości