Greta Thunberg wdała się w wymianę złośliwości z influencerem Andrew Tate'm. (fot. Twitter, Wikimedia)
Greta Thunberg wdała się w wymianę złośliwości z influencerem Andrew Tate'm. (fot. Twitter, Wikimedia)

Greta Thunberg zakpiła z "męskości" influencera. Bogacz odpowiedział aktywistce

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 110
Andrew Tate, amerykańsko-brytyjski kickbokser i influencer, mieszkający w Rumunii, za pośrednictwem Twittera pochwalił się swoją kolekcją samochodów. W swoim wpisie zwrócił się do Grety Thunberg z prośbą o jej adres e-mail, aby mógł wysłać jej dokładną listę jego pojazdów wraz z danymi na temat ich emisji dwutlenku węgla. Greta Thunberg dosadnie odpowiedziała influencerowi, a jej wpis widziało ponad 170 mln użytkowników.

Kontrowersyjny influencer

Konto Tate'a, który znany jest m. in. z obraźliwych wpisów na temat kobiet, przez ostatnie pięć lat było zablokowane za – jak podaje portal BuzzFeed – "naruszenie warunków korzystania z platformy". W listopadzie tego roku jego profil został przywrócony po tym, jak Twitter przejęty został przez Elona Muska. 

Andrew Tate zaczepia Gretę Thunberg

We wtorek 27 grudnia Andrew Tate zamieścił wpis, w którym zwrócił się do Grety Thunberg.

— Mam 33 samochody — napisał. — To dopiero początek. Wyślij mi proszę swój adres e-mail, żebym mógł wysłać Ci pełną listę moich samochodów z informacją na temat tego, jak duże ilości CO2 emitują — dodał. Do wpisu dołączył zdjęcie, na którym widać jak tankuje swoje Bugatti.


Aktywistka odpowiada. "Oświeć mnie"

Dzień później, w środę, Greta Thunberg odpowiedziała na wpis influencera. 

— Tak, proszę, oświeć mnie. Napisz na adres smalldickenergy@getalife.com — napisała aktywistka. Dosłowne tłumaczenie adresu to "energiamałegopenisa@miejżycie.com". Wyrażenie "small dick energy" w angielskim slangu określa jednak osoby, które emanują zarozumialstwem i próżnością.

W ciągu niecałej doby wpis Thunberg zyskał ponad 2,5 miliona polubień. 


Tłumaczenia Andrew Tate'a

Niedługo później Andrew Tate zgryźliwie odpowiedział na wpis Grety Thunberg.

— Dziękuję Greta, że za pośrednictwem swojego adresu e-mail potwierdziłaś, że masz małego penisa — napisał Tate. — Świat był ciekawy. I zgadzam się z tym, że powinnaś zająć się prawdziwym życiem — dodał. Do wpisu influencer dołączył film, na którym pali cygaro i tłumaczy się z zaistniałej sytuacji.

— Teraz główne media informują, że informowałem Gretę Thunberg o tym, że moja spora kolekcja samochodów ma emituje ogromną ilość CO2 i ona odpowiedziała mi, podając swój prawdziwy adres e-mail — mówi Tate, przypominając widzom podany przez aktywistkę adres.

— Dlaczego masz taki adres e-mail, Greta? Dziwne. Nie chcę przypuszczać, jaką masz płeć – jest pół na pół – ale tak już jest — dodał.

Dalej influencer tłumaczy, że Greta Thunberg nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest "zaprogramowana" oraz, że jest "sługą matrixa".

— Myśli, że robi dobrze. Ktoś ściągnął ją i przekonał, by spróbowała przekonać Was, abyście błagali swój rząd o podatki na rzecz ubóstwa, aby zatrzymać fakt, że Słońce jest gorące — tłumaczy Andrew Tate.


Kim jest Greta Thunberg?

Thunberg jest jedną z 25 najbardziej wpływowych nastolatków na świecie według wpływowego tygodnika "Time". Aktywistka klimatyczna zdobyła tytuł "Kobiety Roku 2019" w Szwecji. Politycy ze Skandynawii zgłosili kandydaturę Thunberg do Pokojowej Nagrody Nobla.

Greta Thunberg jest także inicjatorką Młodzieżowego Strajku Klimatycznego oraz laureatką Right Livelihood Award.

RB

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości