Shakira porównała nową dziewczynę Gerarda Pique do Renault Twingo.
Shakira porównała nową dziewczynę Gerarda Pique do Renault Twingo.

Shakira brawurowo zemściła się na Pique za zdradę. Teraz dziękuje wszystkim za inspirację

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 14
Shakira nagrała piosenkę, w której wprost opisuje zachowania niewiernego Gerarda Pique. Piłkarz znalazł sobie młodszą partnerkę, z którą zdradzał piosenkarkę w ich wspólnym domu. - Jestem warta tyle, co dwie 22-latki, zamieniłeś ferrari na twingo, zamieniłeś rolexa na casio - śpiewa w klipie BZRP Music Sessions #53 przy współpracy z didżejem Bizarrapą. I dziękuje kobietom na świecie za wsparcie.

"Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Rolexa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij. Dużo siłowni, ale pracuj też trochę nad swoim mózgiem" - uderza w Gerarda Pique Shakira. "Przepraszam, już złapałam inny samolot. Nie wrócę tu, nie chcę więcej rozczarowań. Tak wiele mówi się o byciu mistrzem, a kiedy cię potrzebowałam, dałeś mi najgorszą wersję siebie" - dodała gwiazda sceny muzycznej. 

Czytaj więcej: Shakira uderza w Gerarda Pique. Nagranie ma już dziesiątki milionów wyświetleń 

Pique ma się z pyszna 

Pique w jej piosence to człowiek bez wartości, który się zmienił i stracił głowę dla młodszej kobiety. Shakira pozostała z dwójką dzieci ze związku z piłkarzem. Nadal mieszka w Barcelonie - były obrońca, który niedawno zakończył karierę w klubie z Katalonii, liczy na to, że piosenkarka jak najszybciej wyprowadzi się do swojego domu w Miami. Sąd orzekł, że to ona zajmie się dziećmi w amerykańskiej posiadłości. 

Piosenka - mająca ponad 100 mln wyświetleń - nie uszła uwadze samemu Pique. Piłkarz potwierdził, że federacja gier komputerowych Kings League, której jest właścicielem, podejmuje współpracę z Casio. W mediach społecznościowych sportowiec pokazywał się na ręku z zegarkiem tej marki.   


  

Zobacz: 

Koniec związku, który śledził cały świat, wyciekło zdjęcie. "Frajerze, biegasz z piłką"

Ich związek śledził cały świat. Teraz Shakirę i Pique czeka wojna w sądzie o wielką stawkę

Shakira dziękuje kobietom

Shakira podziękowała kobietom na całym świecie za słowa otuchy i wsparcia. - Nigdy nie sądziłam, że to, co było dla mnie katharsis i ulgą, stanie się numerem jeden - stwierdziła na Instagramie. - Chcę przytulić miliony kobiet, które powstają przeciwko tym, przez których czujemy się nic nieznaczące. Kobiety, które stają w obronie tego, co czują i myślą, i podnoszą rękę, gdy się nie zgadzają, nawet jeśli inni unoszą brwi. Są moją inspiracją - przekazała wokalistka. 


W Spotify BZRP Music Session #53 cieszy się największą popularnością w historii aplikacji. Znany na całym świecie związek rozpadł się ostatecznie wiosną 2021 r. Para poinformowała o swojej decyzji w czerwcu ub. r. Nową partnerką Pique jest 23-letnia Clara Chia Marti, która pracowała dla jednej z firm byłego piłkarza. Hiszpan spotykał się z nią na długo przed rozstaniem z Shakirą. 

GW


Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości