Mieszkańcy jednego z domów w Malezji musieli zmierzyć się z wizytą ogromnych węży, które wpadły do mieszkania przez sufit. (fot. Twitter)
Mieszkańcy jednego z domów w Malezji musieli zmierzyć się z wizytą ogromnych węży, które wpadły do mieszkania przez sufit. (fot. Twitter)

Domownicy przeżyli chwile grozy. Ogromne węże wtargnęły do mieszkania

Redakcja Redakcja Zwierzęta Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
Mieszkańcy jednego z domów w Malezji skarżyli się na uciążliwe hałasy w środku nocy. Na miejsce wezwano ekipę ratunkową. Okazało się, że do mieszkania przez sufit wpadło kilka ogromnych węży.

Węże nawiedziły mieszkańców

Na Twitterze pojawiło się mrożące krew w żyłach nagranie z Malezji, gdzie w jednym z domów mieszkańcy skarżyli się na przeraźliwe hałasy w nocy. Na filmie widać moment, w którym kilka wielkich węży wpadło przez sufit do mieszkania. Na miejsce wezwano ekipę ratunkową.

— Słyszeli dziwne hałasy nad sobą w nocy, podczas snu — napisano we wpisie na Twitterze, do którego dołączono film z tego zajścia.

Akcja ekipy ratunkowej. To nie był jeden wąż

Na nagraniu widać, jak załoga łapie jednego z gadów w pułapkę, jednak wężowi udało się z niej wyślizgnąć. Pracownik ekipy ratunkowej następnie próbował za pomocą stukania w sufit wywabić zwierzę, jednak po chwili jego część oderwała się. Wówczas okazało się, że w mieszkaniu nie grasował jeden wąż, a co najmniej trzy. 

Trzy gady w mieszkaniu

Zaskoczeni pracownicy i mieszkańcy nie kryli swojego przerażenia, gdy ujrzeli zwisające z dachu węże, które połową ciała trzymały się też jednej ze ścian w pomieszczeniu.

Dalej widać, jak dwa z trzech węży wślizgują się z powrotem w głąb dachu. Trzeciego z nich udało się ściągnąć za ogon na ziemię i wywabić z budynku.


Nagranie obejrzały miliony internautów

Nagranie z tej sytuacji pojawiło się w mediach społecznościowych we wtorek i jak dotąd obejrzano je ponad 11 milionów razy. Wielu komentujących również podzieliło przerażenie mieszkańców.

— Po prostu podpal cały dom — doradził jeden z internautów.

— Z tego właśnie powstają koszmary — dodał inny z użytkowników.

RB

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj9 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości