Telefony marki Samsung mają bardzo wysoką jakość. fot. materiały partnera
Telefony marki Samsung mają bardzo wysoką jakość. fot. materiały partnera

Kiedy premiera nowych telefonów Samsunga - i dlaczego warto jej wyczekiwać?

Redakcja Redakcja Telefony Obserwuj temat Obserwuj notkę 0
W dzisiejszych czasach życie bez smartfona jest trudne. Obecnie każdy, niezależnie od wieku, posiada telefon przystosowany do swoich preferencji bądź umiejętności. Oczywiście telefon telefonowi nierówny - jedne modele cieszą się ogromną popularnością a ich nowsze wersje są wznawiane co roku albo i częściej, inne giną w odmętach zapomnienia. Jak więc wybrać odpowiedni telefon dla siebie kierując się nie tylko kryterium ceny? Na co zwrócić uwagę wybierając model i dlaczego warto zainteresować się nowo wypuszczanymi modelami od Samsunga z linii Galaxy? Co sprawia, że to właśnie one warte są twojej uwagi?

1. Jak kupić smartfon - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

2. Czym powinien charakteryzować się solidny smartfon dla klienta indywidualnego?

3. Android versus iOS - który system operacyjny jest lepszy?

4. Telefony marki Samsung - dlaczego są takie popularne?

5. Data premiery najnowszych modeli marki Samsung z linii Galaxy?

6. Nowy Galaxy a34 - co warto wiedzieć o tym modelu?

7. Gdzie w Polsce znajdziesz najnowsze modele urządzeń od Samsung, które mogą cię zainteresować?

Jak kupić smartfon - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Zanim kupisz telefon zastanów się nad tym, do czego jest ci on potrzebny, w jaki sposób zamierzasz z niego na co dzień korzystać. Z pewnością, nie będzie to dla ciebie wyłącznie sprzęt za pomocą którego będziesz wysyłać SMSy czy dzwonić do innych ludzi, w takim przypadku nawet telefon z klapką spełniłby twoje oczekiwania. Ale może notorycznie używasz różnych aplikacji na telefonie? Może w ten sposób czytasz książki, grasz w gry czy robisz zdjęcia na swój profil w mediach społecznościowych? Zorientuj się, na czym ci zależy a znajdziesz odpowiedni telefon dla siebie. 

Czym powinien charakteryzować się solidny smartfon dla klienta indywidualnego?

Wybierając zestawy urządzeń dla siebie warto zastanowić się nad tym, czym powinny się one charakteryzować, aby korzystanie z nich było przyjemne i intuicyjne. Na pewno trzeba wziąć pod uwagę ładowanie - telefon powinien być wytrzymały abyś nie musiał martwić się o jego ładowanie rano i wieczorem każdego dnia. Warto aby możliwe było zarówno ładowanie indukcyjne albo przez USB. Ponadto, dla wielu osób istotną kwestią są zdjęcia, a co za tym idzie, aparaty umieszczone w obudowie. Powinny mieć one jak najwięcej megapixeli, aby zdjęcia były wyraźne. Nie można zapomnieć o rozdzielczości ekranu super aMOLED. Ekran jest istotny ponieważ od jego jakości będzie zależało to, jak będą prezentowały się wyświetlane zdjęcia czy grafiki. 

Android versus iOS - który system operacyjny jest lepszy?

Który system operacyjny będzie dla ciebie lepszy? Do wyboru masz dwie najpopularniejsze opcje - Android, który można uświadczyć chociażby w produktach marki Samsung, jak i iOS, który jest systemem skrojonym specjalnie pod telefony marki Apple. Obie opcje mają wady i zalety, warto więc o tym pamiętać i dokonać odpowiedniego wyboru. Apple jest nie tylko drogie, ale również często trzeba go ładować, z kolei telefony z Androidem są wolniejsze w działaniu.

Telefony marki Samsung - dlaczego są takie popularne?

Dlaczego telefony marki Samsung cieszą się taką popularnością? Na pewno ma to związek z tym, że mają one bardzo wysoką jakość - wszystkie funkcje są nowoczesne, aparaty mają wysoką rozdzielczość, dzięki czemu można robić świetne zdjęcia i kręcić filmiki, a sam sprzęt chodzi szybko i nie trzeba go aż tak często ładować, jak produkty Apple. Kolejną kwestią jest cena, która nie jest aż tak wywindowana w górę, jak ceny innych produktów. 

Data premiery najnowszych modeli marki Samsung z linii Galaxy?

Samsung Galaxy a34 5g i wersja a54 będą mieć swoją premierę już niedługo, bo 16 marca 2023 roku. To właśnie tego dnia w sklepach z elektroniką pojawią się te mocno promowane w mediach modele telefonów i będzie można je kupić. Zainteresowani powinni więc wyczekiwać nadejścia tej daty, zwłaszcza że premiera Galaxy A będzie już na dniach. 

Nowy Galaxy a34 - co warto wiedzieć o tym modelu?

Na pewno przed zakupem nowego telefonu, warto dowiedzieć się nieco o modelu, który wydaje nam się interesujący i na którego mamy chrapkę. Przede wszystkim ekran - będzie dość sporych rozmiarów, dzięki czemu łatwiej będzie widzieć różne detale na grafikach czy zdjęciach. Istotne są również zabezpieczenia, łatki zabezpieczające aktualizajce systemu operacyjnego Android. Dodatkowo telefon będzie posiadał certyfikat wodoszczelności IP67. 

Gdzie w Polsce znajdziesz najnowsze modele urządzeń od Samsung, które mogą cię zainteresować?

Gdzie można znaleźć najnowsze modele telefonów Samsung z linii Galaxy? Jeżeli interesują cię modele a34 bądź a54 to z pewnością chcesz kupić je już w trakcie premiery lub zaraz po niej. Gdzie więc znajdziesz wymarzone telefony? Najlepiej sprawdzić na stronie sklepów RTV Euro AGD - zarówno Galaxy A34 jak i wersja A54 będą tam dostępne do kupienia dla wszystkich. Od razu będziesz mógł porównać ze sobą obie dostępne opcje, a to pozwoli ci na dokonanie jeszcze lepiej dopasowanego do ciebie wyboru. 


Komentarze