Andrzej Duda, prezydent. Fot. KPRP
Andrzej Duda, prezydent. Fot. KPRP

Wpadka Andrzeja Dudy na Twitterze. Dziwny wpis natychmiast zniknął

Redakcja Redakcja Prezydent Obserwuj temat Obserwuj notkę 56
Na oficjalnym profilu prezydenta Andrzeja Dudy pojawił się komentarz do informacji szefa MON, że Ukraińcy kupili karabinki Grot dla swojej armii. Tajemnicza odpowiedź, w której głowa państwa wyraziła zawód, zniknęła z Twittera. Kancelaria Prezydenta nie komentuje tej wpadki.

- Wicepremier Mariusz Błaszczak: Mam kolejną dobrą wiadomość. Ukraińcy postanowili zamówić w Fabryce Broni w Radomiu kolejne egzemplarze karabinków Grot - brzmiał wpis MON, opublikowany w mediach społecznościowych. Dziś informowaliśmy o umowie między Ukrainą a Polską na dostawę karabinków Grot, które są bardzo doceniane przez żołnierzy, walczących z Rosjanami. Polską broń chwalił m.in. premier Mateusz Morawiecki.   

Tajemniczy wpis prezydenta 

Do zaskakującej sytuacji doszło na Twitterze. Na koncie Andrzeja Dudy pojawił się taki oto komentarz: "Nie, nie było takich ustaleń. Szczerze mówiąc nie wiedziałem o tym, ale też jak widać nie dał mi tego. A mógł dać do ogłoszenia jutro w Radomiu. Życie.." - skomentował. Po kilku minutach wpis został usunięty z sieci.  

image

Wpadka Andrzeja Dudy na Twitterze 

Jak do tego doszło? Andrzej Duda mógł komuś odpowiadać w wiadomości prywatnej i pomylił okna. Istnieje też nikłe, ale zawsze, prawdopodobieństwo włamania na konto prezydenta. Jeszcze inna możliwość zakładałaby, że był to komentarz administratora konta Dudy, który komuś chciał w taki właśnie sposób odpisać.  


GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka