Amerykańska aktorka Amanda Bynes. Źródło: Instagram, filmweb.pl
Amerykańska aktorka Amanda Bynes. Źródło: Instagram, filmweb.pl

Jest gwiazdą amerykańskich filmów. Paradowała nago na ulicy, zamknęli ją na oddziale

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
Amanda Bynes, aktorka znana z amerykańskich produkcji filmowych trafiła do szpitala psychiatrycznego. Kobieta chodziła nago po ulicach Los Angels, po czym weszła do obcego samochodu i sama zadzwoniła na numer 911. Sprawa budzi niemałe zainteresowanie w Stanach Zjednoczonych.

Problemy z używkami 

Aktorka znana m.in. z takich produkcji, jak: "Sydney i siedmiu nieudaczników" czy "Łatwa Dziewczyna" od dłuższego czasu ma problemy z używkami. Bynes w 2012 roku została zatrzymana przez policję w trakcie prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Zarzut w tej sprawie został odrzucony, a aktorka dostała trzyletni okres próbny. 

We wspomnianym okresie Bynes nie uniknęła kłopotów. W holu apartamentowca na Manhattanie została zauważona przez policjantów, gdy paliła marihuanę. Została wówczas oskarżona o posiadanie narkotyków. 

Paradowała nago po ulicy 

Amanda Bynes do marca 2022 roku znajdowała się pod kuratelą swojej matki Lynn w związku z popełnionymi czynami. Aktorka podziękowała za wsparcie w tym trudnym okresie swoim fanom i przekazała, że jest podekscytowana nadchodzącymi przedsięwzięciami. 

Radość jednak nie trwała długo. W niedzielę 19 marca, Bynes wyszła nago na ulice Los Angeles. Jeden ze świadków powiedział dziennikarzom TMZ, że aktorka zatrzymała samochód i wyznała kierowcy, że jest "w trakcie epizodu psychotycznego". Następnie zadzwoniła na numer alarmowy 911. 

Bynes zamknięta w szpitalu psychiatrycznym 

Gwiazda filmowa trafiła na najbliższy posterunek, a tam zespół ds. zdrowia psychicznego zdecydował, że musi ona zostać umieszczona w szpitalu psychiatrycznym.

"Odstawiła leki i nadal ich nie bierze. Jest dzika" – skomentował wydarzenia dziennikarzom z Page Six były mąż Bynes, Paul Michael.

MP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości