26-letnia miss z Brazylii nie żyje. (fot. Instagram/Maya Nitão)
26-letnia miss z Brazylii nie żyje. (fot. Instagram/Maya Nitão)

Nie żyje 26-letnia miss z Brazylii. Skoczyła z szóstego piętra

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
W zeszły weekend doszło do tragicznej śmierci 26-letniej miss z Brazylii. Maya Nitão skoczyła z szóstego piętra, uciekając przed pożarem, który wybuchł w wieżowcu w São Paulo, gdzie mieszkała razem ze swoim bratem.

Maya Nitão nie żyje. Kim była?

Pochodząca z brazylijskiego miasta Campina Grande Maya Nitão była córką biznesmena i dziennikarza Césara Nitão. Od 2019 roku startowała w konkursach piękności, zdobywając w sumie dziewięć tytułów. W styczniu tego roku została miss regionu Sertão Paraibano.


Skok z szóstego piętra

Brazylijskie służby poinformowały, że kobieta zmarła w wyniku rozległych obrażeń po upadku z dużej wysokości. Po tym jak pożar w zamieszkiwaną przez nią budynku odciął jej drogę ucieczki, 26-latka postanowiła wyskoczyć przez okno.

Pomimo prób reanimacji po przewiezieniu Nitão do szpitala, nie udało się jej uratować. W budynku znaleziono również nieprzytomnego brata modelki, który obecnie w wyniku zatrucia dymem znajduje się w ciężkim stanie.

Jak wynika z informacji brazylijskiego portalu UOL, strażacy zostali wezwani na miejsce około godz. 10:30. W akcji ratowniczej udział brało również wojsko. Na miejsce zdarzenia przybyło w sumie 13 zespołów.

Ojciec modelki opłakuje śmierć córki

Ojciec modelki opłakiwał jej śmierć, dodając na swoim Instagramie wiele wpisów ze wspólnymi zdjęciami. 

— Miłość mojego życia jest teraz gwiazdą na niebie. Kocham Cię na zawsze moja córko. Jak mawiała babcia, "moje piękne dziecko" — napisał.

RB

(fot. Instagram/Maya Nitão)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości