Britney Spears i Sam Asghari czeka rozwód? (fot. Instagram)
Britney Spears i Sam Asghari czeka rozwód? (fot. Instagram)

Britney pragnęła szczęścia. Rzeczywistość głośno zaskrzeczała

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 3
Amerykańskie media, niespełna rok po ślubie Britney Spears i Sama Asghariego, donoszą o kryzysie w ich związku. Zwrócono m.in. uwagę na to, że oboje często pokazują się bez obrączek, a wokalistka wybrała się na wakacje w towarzystwie jej przyjaciela.

Kryzys w związku Britney Spears?

Fani Britney Spears i Sama Asghariego zastanawiają się, czy związek celebrytów nie dobiega końca. Wskazują przy tym na oznaki takie jak nienoszenie obrączki czy wyjazd wokalistki na wakacje do Meksyku bez męża. Z kolei Asghari widziany był na mieście z wieloma siniakami.

Spekulacje wśród fanów podsycało również to, że Britney Spears wyjechała w towarzystwie innego mężczyzny, z którym publikuje wspólne zdjęcia. Amerykańskie media podały jednak, że jest to jej wieloletni przyjaciel i manager – Cade Hudson.Fani martwią się o Britney

Osoby obserwujące wokalistkę w mediach społecznościowych wytykają jej, że ucieka od problemów, a jej uczucia do Sama Asghariego, z który związana jest od 2016 roku, nie były do końca szczere. Fani martwią się też o jej stan zdrowia. Zwracają też uwagę na jej niedbały ubiór i publikowanie przez nią dziwnych treści i filmików w mediach społecznościowych.

Dziwne wpisy Britney Spears na Instagramie

— Przebyłam całą drogę tutaj, by znaleźć tylko jedną walizkę… ta z moimi wyrafinowanymi sukienkami na wyjście i moje CZTERY czerwone walizki z garniturami wężowymi zniknęły! — napisała w piątek na Instagramie. — Najtrudniejszy był brak przyborów toaletowych… brak grzebienia… brak szczoteczki do zębów… brak makijażu… brak dezodorantu! Nawet nie byłam zła, byłam w szoku… dlatego zrobiłam te filmiki! Założyłam te dwie sukienki po raz pierwszy na Instagramie, bez makijażu… w tych cholernych butach Mary Jane, które zupełnie do siebie nie pasowały — dodała. Do wpisu dołączyła filmik, na którym pozuje w jednej ze swoich kreacji. Warto zauważyć jednak, że artystka wyłączyła równieiż możliwość komentowania jej wpisów na Instagramie.

Związek Britney Spears i Sama Asghariego

Britney Spears i Sam Asghari poznali się na planie teledysku do jej piosenki "Slumber Party". Mężczyzna miał wspierać artystkę w walce o uwolnienie spod kurateli ojca. Para jest razem od 2016 roku, a we wrześniu 2021 roku Asghari poprosił Spears o rękę. Niedługo później para pochwaliła się, że spodziewają się pierwszego dziecka. Wokalistka jednak jakiś czas później poroniła. W lipcu 2022 roku para wzięła ślub.

RB

(na zdjęciu: Britney Spears i Cade Hudson (L), Britney Spears podczas wakacji w Meksyku (R) / źródło: Instagram)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości