Dziwne zdjęcie Wałęsy. Pozuje w... wannie

Redakcja Redakcja Lech Wałęsa Obserwuj temat Obserwuj notkę 39
Lech Wałęsa potrafi zaskakiwać internautów. Były prezydent często narzeka w wywiadach, że zbankrutował, do czego miała doprowadzić jego żona, Danuta. Jednak mimo problemów finansowych, odwiedza różne hotele i spa. Tym razem pokazał swoim fanom, jak wypoczywa w kurorcie.

Zabiegi Wałęsy w Lądku-Zdroju

- Uzdrawiające zabiegi w Lądku Zdrój. W Wojciechu, tu ratował zdrowie i nabierał sił - napisał noblista na Facebooku, załączając zdjęcie. Lech Wałęsa wypoczywa w wannie w ośrodku, który jest najstarszy w Polsce, jeśli mowa o zabiegach wodnych.   


Problemy ze zdrowiem Wałęsy

Były prezydent od wielu lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Zmaga się z cukrzycą oraz sercem. Kilkukrotnie przebywał w ostatnim czasie w szpitalach pod opieką lekarzy. Wałęsa mimo to pokazuje, jak korzysta z uroków różnych miejsc. Kiedyś wstawił zdjęcie z basenu w otoczeniu młodych pań. Innym razem pozował przy biczach wodnych w samych slipkach. Gdy przytył, natychmiast poinformował o tym społeczność Facebooka, pokazując fotografię swojej wagi.  


W Lądku-Zdroju Wałęsa stosuje się do diety odchudzającej. Wypija trzy razy dziennie wyciskane soki, a jedynym posiłkiem jest zupa-krem. 

GW

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj39 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka