(Tomasz Hajto w Clout MMA. Fot. Salon24)
(Tomasz Hajto w Clout MMA. Fot. Salon24)

Tego nikt się nie spodziewał! Hajto spróbuje swoich sił w oktagonie

Redakcja Redakcja Sporty walki Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
W środę odbyła się pierwsza konferencja Clout MMA. Podczas wydarzenia poznaliśmy zawodnika, która w walce wieczoru zmierzy się z byłym reprezentantem Polski w siatkówce, Zbigniewem Bartmanem. Swoich sił w oktagonie spróbuje Tomasz Hajto.

Hajto w Clout MMA

Do końca wczorajszej konferencji Clout MMA nie było jasne, kto zawalczy w walce wieczoru pierwszej gali nowej federacji freak fightowej. Na ostatnim panelu, po wstępnych konsultacjach, ogłoszone jednak, że rywalem Zbigniewa Bartmana będzie były reprezentant Polski w piłce nożnej, Tomasz Hajto. 


50-letni Hajto, to 62-krotny reprezentant Polski i zawodnik takich klubów jak m.in. Schalke 04 czy Southampton. Po zakończeniu kariery sportowej często występuje w telewizji jako ekspert piłkarski. Miał również swój epizod w komentowaniu spotkań. Co ciekawe, Hajto przez klika lat był agentem Sławomira Peszko, który aktualnie jest ambasadorem Clout MMA. 

Clout MMA 5 sierpnia na Torwarze 

Pierwsza gala nowej federacji freak fightowej odbędzie się 5 sierpnia na warszawskim Torwarze. W karcie walk znajdują się również pojedynki m.in. Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą czy Tomasza Sarary z Jayem Silvą. Twarzami nowe gracza na polskim rynku freak fightów zostali Lexy Chaplin oraz Sławomir Peszko.

Galę będzie można obejrzeć w internecie w formule pay-per-view, ale organizatorzy nie poinformowali jeszcze ile dokładnie wyniesie jej wykup. Do kupienia są ciągle również bilety na Torwar, których cena rozpoczyna się od 79 złotych.

MP

(Tomasz Hajto w Clout MMA. Fot. Salon24)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj7 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport