źródło: Facebook/Twitter/Canva
źródło: Facebook/Twitter/Canva

Co się dzieje z Natalią Janoszek? Celebrytka ma poważne problemy

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 77
Nie milkną echa prawie 3-godzinnego filmu, w którym dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski opisał w szczegółach zmyśloną karierę filmową celebrytki Joanny Janoszek. Jeden z serwisów plotkarskich skontaktował się z osobą z otoczenia gwiazdy, która twierdzi, że... influencerka straciła wszystkie zlecenia, ale "próbuje robić dobrą minę do złej gry".

Krzysztof Stanowski zdemaskował Natalię Janoszek

Stanowski w swoim najnowszym materialne na Kanale Sportowym przyjrzał się m.in. filmowi "The Swing of Things", który miał "posłużyć Janoszek uwiarygodnić się jako aktorka Hollywood". Z dziennikarskiego śledztwa wynika, że jej rola ograniczyła się do kilkusekundowego ujęcia. W ponad 2-godzinnym materiale możemy zobaczyć szokującą prawdę na temat "kariery" pseudo-gwiazdy międzynarodowego kina.

Wnioski są porażające. Wiele wskazuje na to, że całą karierę aktorka po prostu sobie... zmyśliła. Miała ona udawać, że leci prywatnym samolotem, sfałszować trailery do filmów ze swoim udziałem oraz kupować sobie fanów na Instagramie. A to jedynie wierzchołek góry lodowej. 

Co się dzieje z Janoszek? "Sytuacja nią wstrząsnęła"

Natalia Janoszek jak na razie nie odniosła się do zarzutów stawianych w materiale Stanowskiego. Portalowi Pudelek.pl udało się jednak porozmawiać z osobą, która dobrze zna celebrytkę.

- Natalia stara się robić dobrą minę do złej gry, ale prawda jest taka, że cała ta sytuacja mocno nią wstrząsnęła - zdradza serwisowi plotkarskiemu anonimowy informator.

Szokujące doniesienia. Aktorka przygotowuje się do batalii sądowej

Z otoczenia Janoszek płyną zaskakujące wieści. Kobieta podobno chce się "odwinąć" Stanowskiemu i czeka na dogodną okazję, żeby wytoczyć dziennikarzowi sądową batalię.

- Rodzina i przyjaciele przekonali ją, że warto zwrócić się po profesjonalną pomoc, zwłaszcza że ataki Krzysztofa Stanowskiego nie ustają. Opieka psychologiczna będzie tym cenniejsza, bo Natalia nie zamierza rezygnować z udowodnienia swoich racji i przygotowuje się do sprawy sądowej - dodaje znajoma 32-latki. 

Dziennikarz wziął się za celebrytkę. Sprawa trwa kilka tygodni

Krzysztof Stanowski od kilku tygodni przygląda się karierze rzekomej gwiazdy Bollywood, Natalii Janoszek. Dziennikarz jako pierwszy ujawnił, że opisywana przez nią kariera ma niewiele wspólnego z prawdą. Współwłaściciel Kanału Sportowego ujawnił dotychczas m.in., że Janoszek sama założyła swoją stronę na Wikipedii oraz spreparowała biografię w serwisie Filmweb.pl.

- To tylko drobnostka. Lepsze rzeczy zostawiam sobie na materiały z Indii - zapowiadał Stanowski, zapowiadając prawie 3 godzinny materiał z Indii o Janoszek - "NataLie". Film został opublikowany w piątek i stał się absolutnym hitem na platformie YouTube.

MB

Źródło zdjęcia: Krzysztof Stanowski i Natalia Janoszek. Fot. Facebook, Twitter/Canva

Czytaj dalej:


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj77 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości