Koncert Dawida Podsiadły. Fot. Twitter/@lobafto
Koncert Dawida Podsiadły. Fot. Twitter/@lobafto

Podsiadło wie, jak porwać tłum. Rekord frekwencji na PGE Narodowym

Redakcja Redakcja Muzyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
Koncert Beyonce zgromadził na stadionie PGE Narodowym masę ludzi, ale to, czego dokonał w sobotę Dawid Podsiadło, przejdzie do historii. Polski artysta zgromadził na stadionie w Warszawie ponad 80 tys. fanów. Jest to nowy rekord na terenie obiektu!

Po co nam Beyonce, jak mamy Podsiadło

Polscy fani nie mogą narzekać na ostanie koncerty, jakie odbywają się w naszym kraju. W ostatnich miesiącach PGE Narodowy gościł m.in. Beyonce oraz Imagine Dragons. Występy światowych gwiazd nie zgromadziły jednak takiej publiki, jaka pojawiła się na koncercie Dawida Podsiadły. 

W sobotę Podsiadło pobił rekord frekwencji na Narodowym. Przy muzyce polskiego artysty bawiło się ponad 80 tys. fanów. W pobiciu rekordu pomogła specjalnie zaprojektowana na tę okazję scena. Stanęła ona na środku obiektu i posiadała cztery odnogi oraz ruchomy środek, a całość wieńczyły wielkie ekrany, na których podczas każdej piosenki wyświetlane były wizualizacje stworzone specjalnie na tę okazję. 

– Jest tu nas miliard – krzyczał ze sceny artysta, który nie krył zadowolenia. 


Wielkie show na Narodowym 

W przerwach pomiędzy kolejnym częściami koncertu widzowie mogli m.in. na ekranach usłyszeć młodszego o 10 lat Dawida, mówiącego, że "marzy właściwie tylko o tym, by tworzyć muzykę".

Koncert Podsiadły to jednak nie tylko on sam. Na scenie pojawili się również inne znakomite gwiazdy, w tym m.in. Taco Hemingway, Sanah czy Artur Rojek. 


Podsiadło zaapelował również do fanów zgromadzonych na stadionie, by ci poszli na wybory.

Dawid Podsiadło po koncercie w Warszawie robi sobie przerwę od grania, by powrócić dopiero w 2024 roku. Wówczas na fanów czekają kolejne występy stadionowe, tym razem w Gdańsku (1 czerwca), Poznaniu (15 czerwca) i Chorzowie (22 czerwca). 

MP

Koncert Dawida Podsiadły. Fot. Twitter/@lobafto

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj9 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura