źródło: Fame MMA
źródło: Fame MMA

FAME MMA 19. Awantura Tańculi z "Ferrarim", interweniowała ochrona

Redakcja Redakcja Sporty walki Obserwuj temat Obserwuj notkę 3
Gorąco było na gali FAME MMA 19 w krakowskiej Tauron Arenie. Pierwszy raz w historii walk organizowanych przez organizację, ochrona musiała rozdzielać bijących się zawodników... po zakończeniu walki. Tak było po starciu Arkadiusza Tańculi z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem. Kolejną porażkę w oktagonie poniósł znany aktor Sebastian Fabijański.

FAME MMA 19. Awantura po walce Ferrari vs. Tańcula

Decyzją sędziów Arkadiusz "Aroy" Tańcula pokonał Amadeusza Roślika "Ferrariego" na punkty po 3 rundach. To jednak nie zakończyło konfliktu obu panów. Ochrona musiała ich rozdzielać już po gongu kończącym trzecią rundę. Sądząc po wypowiedziach, których udzielili po walce, to jeszcze nie koniec ich konfliktu.

- Tańcula i Ferrari spięli się w media roomie po swojej walce. Rewanż musi się odbyć - napisał na portalu X (dawniej Twitter) dziennikarz sportowy Hubert Mściwujewski. Na zamieszczonym przez niego nagraniu widać początek awantury między oboma zawodnikami. A poszło o kobiety - "Ferrari" uderzył przed walką w osobiste tony, oskarżając Tańculę o zażywanie narkotyków i związek z dwoma kobietami. "Aroy" zagroził, że sprawa rozstrzygnie się w sądzie, choć w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że źle traktował ówczesną narzeczoną. 

Sebastian Fabijański przegrywa kolejną walkę

Gala FAME MMA 19 nie zakończyła się dobrze dla aktora Sebastiana Fabijańskiego. Gwiazda polskiego kina sensacyjnego przegrała kolejną walkę. Tym razem jego pojedynek trwał zaledwie kilkadziesiąt sekund, a aktor był wynoszony z oktagonu na noszach. Fabijański tłumaczył się później urazem nogi. Jego rywalem był Filip "Filipek" Marcinek, któremu ewidentnie kibicowała publiczność. Swój pojedynek przegrał też m.in. Robert Karaś. 


FAME MMA 19. Wyniki wszystkich walk:

  • Natan "Bóg Estetyki" Marcoń vs Mariusz "Hejter" Słoński (K-1, małe rękawice) - WYGRANA przez nokaut: Natan "Bóg Estetyki" Marcoń
  • Dominika Rybak vs Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk (MMA) - WYGRANA: Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk jednogłośną decyzją sędziów
  • Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz (MMA) - WYGRYWA: Norbert Daszkiewicz jednogłośną decyzją sędziów
  • Piotr "Tybori" Tyburski vs Tomasz "Zadyma" Gromadzki 2 (MMA) - WYGRANA: Tomasz "Zadyma" Gromadzki z powodu kontuzji przeciwnika
  • Kuba Nowaczkiewicz vs Robert Karaś (Boks, małe rękawice) - WYGRANA: Kuba Nowaczkiewicz wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!
  • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs Piotr "Szeli" Szeliga 2 (K-1, małe rękawice) - WYGRANA: Polish Zombie przez nokaut
  • Sebastian Fabijański vs Filip "Filipek" Marcinek (K-1, małe rękawice) - WYGRANA: Filipek, z powodu kontuzji rywala
  • Alberto Simao vs Paweł „Księżniczka” Tyburski (K-1, małe rękawice) - WYGRANA: Paweł „Księżniczka” Tyburski przez nokaut!
  • Franciszek "Franio" Rusiecki vs Marcin "Xayoo" Majkut (K-1, małe rękawice) - WYGRANA: Xayoo przez nokaut
  • Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz „Ferrari” Roślik (MMA) - WYGRANA: Arkadiusz Tańcula jednogłośną decyzją sędziów

MB

Źródło zdjęcia: Amadeusz Ferrari i Arkadiusz Tańcula. Fot. Youtube/Fame MMA

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj3 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport