źródło: Pixabay
źródło: Pixabay

Opublikowano nowe informacje o UFO. Jest polski wątek

Redakcja Redakcja Teorie spiskowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 30
W USA kolejne rewelacje na temat UFO wychodzą na światło dzienne. Powstała nowa strona internetowa, na której umieszczane będą niepublikowane dotąd informacje na temat przybyszów z obcych planet. Co ciekawe, w sprawie przewija się polski wątek.

Nowe informacje o kosmitach. Powstała strona o UFO

Rząd USA stworzył oficjalną stronę internetową AARO (All-domain Anomaly Resolution Office), na której mają pojawić się odtajnione dane na temat niezidentyfikowanych zjawisk nadprzyrodzonych w tym i UFO.

Zwróćmy uwagę, że portal będzie nie dotyczył nie tylko zjawisk kojarzonych z przybyciem obcych istot na naszą planetę, ale też wszystkich innych zjawisk uznanych za "nadprzyrodzone" lub "anomalne".

"Witamy na stronie internetowej All-domain Anomaly Resolution Office(AARO). Nasz zespół ekspertów kieruje wysiłkami rządu USA mającymi na celu zajęcie się niezidentyfikowanymi zjawiskami anomalnymi (UAP) z wykorzystaniem rygorystycznych ram naukowych i podejścia opartego na danych. Od czasu swojego powstania w lipcu 2022 r. AARO podjęło ważne kroki w celu usprawnienia gromadzenia danych, ujednolicenia wymogów w zakresie raportowania i ograniczenia potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa i ochrony stwarzanych przez UAP" - czytamy w wyskakującym na stronie fragmencie powitania.

Przybysze z obcej planety w Polsce? Pojawił się taki wątek

Na stronie próżno szukać nowych dowodów na zarejestrowanie obecności kosmitów na naszym globie. Ciekawa jest natomiast mapa zamieszona przez twórców. Na mapie zaznaczony jest m.in. obszar należący do Polski.

Niestety, na razie nie wiemy, co to oznacza. Cz Polskę odwiedzili kosmici? A może miało u nas miejsce jakieś inne zdarzenie nadprzyrodzone? Zapewne przekonamy się już wkrótce.

NASA. Konferencja na temat UFO

Wokół niewyjaśnionych zjawisk na niebie dzieje się ostatnio bardzo dużo. W czwartek NASA zorganizowała spotkanie, na którym przedstawiono nowy raport na temat obecności UFO na Ziemi.

Co ciekawe, na konferencji nie przedstawiono nowych, sensacyjnych faktów na temat działalności latających talerzy na naszym niebie. Raport miał jedynie wskazać w jaki sposób należy badać tego typu zjawiska, żeby uzyskane dowody było wiarygodne.

Kierownictwo NASA stwierdziło, że zaprezentowane dotychczas filmy nie są dostatecznymi dowodami na istnienie obcych. Administrator agencji Bill Nelson stwierdził jednak, że personalnie wierzy, iż w ogromie galaktyk i gwiazd kosmosu istnieje inne życie.

Konferencja odbywa się dzień po zaprezentowaniu zmumifikowanego ciała rzekomego obcego w meksykańskim parlamencie.

MB

Fot. UFO porywające ludzi. Zdjęcie przykładowe. Źródło: Pixabay.com

Czytaj dalej:


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj30 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości