na zdjęciu: Lider zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba. fot. Jacek Bogdan - praca własna, CC BY-SA 4.0
na zdjęciu: Lider zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba. fot. Jacek Bogdan - praca własna, CC BY-SA 4.0

Krzysztof Skiba w spirali kłamstw. Konflikt w rodzinie muzyka tylko się zaostrzył

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 37
U Skibów wrze! Rodzina lidera Big Cyc coraz bardziej nieprzychylnie wypowiada się na temat jego ostatnich wybryków. Niedawno żona Krzysztofa Skiby podważyła prawdziwość jego wypowiedzi, a teraz sam syn muzyka, Tytus, wbija szpilę nowej małżonce ojca. "W wypowiedziach tej pani trudno doszukać się prawdy" - stwierdził Skiba junior.

Krzysztof Skiba zostawił żonę i związał się z młodą modelką 

Chociaż lata świetności zespołu Big Cyc już dawno minęły, Krzysztof Skiba przewodniczący projektowi nie daje o sobie zapomnieć. Kontrowersyjny artysta na początku tego roku przeszedł sam siebie, ogłaszając, że w ramach poszukiwania weny i szczęścia porzuca trwające 30 lat małżeństwo z Renatą Skibą na rzecz związku z 26 lat młodszą modelką Karoliną Kempińską. Chociaż muzyk zapewniał, że rozstanie z długoletnią wybranką odbyło się w przyjacielskich warunkach, okazuje się to być niekoniecznie prawdziwą wersją zdarzeń.

"Trudno o zgodę między byłymi partnerami, z których jeden zdradzał, oszukiwał, kłamał i prowadził podwójne życie i to przez przynajmniej dwa lata" - zaprzeczyła ostatnio słowom męża Renata Skiba.

– Przypadkiem znalazłam niepodważalny dowód świadczący o zdradzie. Pod koniec 2019 r. Krzysztof Skiba poznał Karolinę Kempińską. (...) Gdy wyprowadzał się z domu, miał już u niej przygotowany swój gabinet, miejsce do pracy, nowy komputer, czyli tak naprawdę drugi dom (...) Są próby uwikłania mnie w sprawę włamań na konta w mediach społecznościowych... Czuję się wręcz nękana. Nie wiem, jak o zgodnym rozstaniu może mówić człowiek, za którego przyzwoleniem dzieją się takie rzeczy – opowiedziała była partnerka Skiby portalowi "Shownews".


Nowa partnerka Skiby dolewa oliwy do ognia

Sama zainteresowana Karolina Kempińska, od sierpnia małżonka Skiby, wyraziła zatroskanie i smutek przez słowa ex-żony swojego partnera. Jak zapewniła, chce utrzymywać z jego rodziną przyjacielskie relacje:

– Ta kobieta udzieliła tak krzywdzącego i kłamliwego wywiadu, tylko dlatego, że wie, że jesteśmy do bólu szczęśliwi i jest osobą pochłoniętą nienawiścią. Z synami chciałabym mieć kiedyś kontakt, szanuje ich, ale nie wiem, czy do tego dojdzie, bo właśnie ich matka bardzo ich źle nastawia i przedstawia swoją nieprawdziwą wersję zdarzeń.

Tytus Skiba, syn muzyka, szybko zadał kłam tym stwierdzeniom. 26-latek nie ma obecnie szczególnie zżytych relacji z ojcem, a niechęci do swojej macochy nawet nie zamierza ukrywać. Uciął dyskusję słowami:

– Mój brat i ja jesteśmy dorosłymi ludźmi i sami decydujemy, z kim utrzymujemy kontakty. Nikt nie zabraniał nam kontaktowania się z kimkolwiek. W wypowiedziach tej pani trudno doszukać się prawdy - zakończył syn lidera Big Cyc.


Salonik

na zdjęciu: Lider zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba. fot. Jacek Bogdan - praca własna, CC BY-SA 4.0

Czytaj dalej:


Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości