Znany muzyk może mieć kłopoty. Zielke: "On wykorzystał seksualnie dziecko"

Redakcja Redakcja Pedofilia Obserwuj temat Obserwuj notkę 43
Mariusz Zielke zgłosił sprawę Tymona Tymańskiego do prokuratury, przekazał też swoją wiedzę państwowej komisji ds. pedofilii. Zdaniem dziennikarza, muzyk miał wykorzystać seksualnie dziecko. Tymański opublikował najnowszy teledysk pt. "Piosenka wyborcza", w którym wulgarnie odnosi się do PiS i Konfederacji.

Zielke kontra Tymański

- Tymon Tymański wykorzystał seksualnie dziecko. Jego sprawę zgłosiłem do prokuratury. Tylko dla dobra dziecka nie ma go w "Bagnie". Wyjaśnia to obecnie Komisja do spraw pedofilii. Pisałem do niego z prośbą o refleksję. Jestem zdruzgotany - napisał Mariusz Zielke. 

Zielke zapytany, czy chodzi o partnerkę Tymona Tymańskiego, odparł: - Dla dobra ofiary nie informuję o sprawie. Ofiara prawdopodobnie udzieli w tej sprawie wywiadu i wtedy będzie można mówić o szczegółach. Faktem jest, że sprawa trafiła do prokuratury i Komisji do spraw pedofilii.

- Tymonie Tymański, wyjaśnij najpierw swój pociąg do dzieci, a potem umoralniaj innych - zaapelował dziennikarz, autor dokumentów "Bagno" i Bagno 2" o ofiarach pedofilii. - To jest niebywały skandal. Człowiek, którego sprawę pedofilską od czterech lat próbuję wyjaśnić, ale dla dobra ofiary zrezygnowałem z umieszczenia jej w "Bagnie", wiedząc o tym, jak blisko jest wpisania do rejestru pedofilów, wypuszcza taki klip wyborczy" - ocenił teledysk wyborczy Tymańskiego Zielke w rozmowie z niezalezna.pl. 

10 lat temu w programie Kuby Wojewódzkiego, Tymański opowiadał o swoim związku z małoletnią tak: "Wydaje mi się, że ludzie zazdroszczą. Faceci zazdroszczą. Jest taki wiek, powiedzmy poniżej 15 lat, gdzie sprawa robi się kontrowersyjna bardzo. Myśmy zaczęli ze sobą chodzić, kiedy miała 15. Zakochała się we mnie, kiedy miała 13,5. Zaczęliśmy ze sobą chodzić, kiedy miała prawie 15 lat. Był taki czas, że chodziłem na zebrania szkolne. Tak bywało, że musiałem się przedstawiać jako tata, ale wiesz wziąłem na klatę odpowiedzialność". Dziś muzyk ma 55 lat. 

Manifest wyborczy Tymańskiego

Tymański w "Piosence wyborczej" śpiewa: Szatan uwziął się na Polskę, przepadł niewłaściwy brat. Knyp Kaczyński plan ma świński, jak Pinochet - urzędować przez dwadzieścia lat. Co możemy zrobić dziś, żeby znów nie wygrał PiS. Zastanówmy się. Szatan uwziął się na Polskę, kręci na nas z gó*na bat. Morawiecki - ryj zdradziecki, ustanowił faszystowski nowy ład. Czas najwyższy zrobić dym. Żeby popsuć szyki im - słyszymy w wykonaniu. W piosence pada też wulgarne hasło "j... PiS". 

Fot. Tymon Tymański/Wikipedia 

GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo