Tomasz Sarara i Dawid "Crazy" Załęcki. Fot. YouTube/Clout MMA
Tomasz Sarara i Dawid "Crazy" Załęcki. Fot. YouTube/Clout MMA

Gala Clout MMA już w najbliższą sobotę. "Przygotowaliśmy sporo niespodzianek"

Redakcja Redakcja Sporty walki Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Już w najbliższą sobotę odbędzie druga gala freak fightowej federacji Clout MMA. Po mocnym debiucie na Torwarze przyszedł czas na Płock i tamtejszą Orlen Arenę. W oktagonie zobaczymy m.in. zawodowego kick-boxera oraz utytułowanego polskiego pięściarza Alberta Sosnowskiego. – Przygotowaliśmy sporo niespodzianek i jak już pokazaliśmy fanom - potrafimy zaskoczyć – mówi Salonowi24 rzecznik Clout MMA Mateusz Sobiecki.

28 października to data, którą powinni zapisać sobie wszyscy fani freak fightów, ale nie tylko. W sobotę w Orlen Arenie odbędzie się druga gala Clout MMA. W oktagonie pojawią się znani influencerzy, a także utytułowani sportowcy, na czele z Tomaszem Sararą i Albertem Sosnowskim. 

Mocni sportowcy w oktagonie Clout MMA 

Sarara zmierzy się z Dawidem "Crazy” Załęckim, który przebojem wszedł do świata freak fightów. Czołowy polski kick-boxer zastąpił w tym pojedynku Jerome Le Bannera, który kilka dni przed walką doznał kontuzji i musiał zrezygnować z występu. Według wielu ekspertów, Sarara jest dużo bardziej trudniejszym rywalem dla Załęckiego. 

W oktagonie zadebiutuje także pięściarz Albert Sosnowski. To utytułowany sportowiec, który na swoim koncie ma m.in. mistrzostwo świata organizacji WBF, mistrzostwo Europy EBU oraz jest byłym pretendent do tytułu mistrza świata organizacji WBC. Pod koniec maja 2010 roku skrzyżował on rękawice z Vitalijem Kliczko. Rywalem "Dragona" będzie Remi Gruchała.


Równie ciekawie zapowiada się również walka wieczoru drugiej gali Clout MMA. W pojedynku zakontraktowanym na zasadach boksu w małych rękawicach zmierzą się były zawodnik UFC oraz KSW Daniel Omielańczuk z Denisem "Bad Boyem" Załęckim. Pomiędzy zawodnikami jest napięta atmosfera. Podczas ich pierwszego "face to face" doszło nawet do bójki.

– Piątkowa ceremonia ważenia i media trening będą otwarte dla kibiców. Zapraszamy fanów do Płocka! Przygotowaliśmy sporo niespodzianek i jak już pokazaliśmy fanom - potrafimy zaskoczyć i na pewno i tym razem będzie podobnie – zapowiada rzecznik federacji Mateusz Sobiecki. 

Każdy może spróbować swoich sił w oktagonie Clout MMA 

Dużym zaciekawienie wśród fanów cieszy się również pojedynek "legendy" polskiego internetu Rafała "Boro" Borkowskiego, który zmierzy się z 10 rywalami. Jest to prolog Akademii Clout Chaser. 

– Walka Boro na 10 to tylko Prolog do Akademii Clout Chaser. Dziesiątka zawodników została wyselekcjonowana z kilku tysięcy zgłoszeń, a sam pojedynek z pewnością będzie jedną z ozdób sobotniej gali. A to dopiero początek całego projektu, w którym każdy ma szansę zostać gwiazdą CLOUT MMA. Więcej szczegółów w tej sprawie ujawnimy już niedługo – wyjaśnia rzecznik. 

Clout MMA 2 - PPV 

Bilety na Orlen Arenę zostały wysprzedane niemal trzy tygodnie przed galą. Jedyna możliwość obejrzenia Clout MMA 2, to zakup transmisji PPV. Ceny zaczynaja się od 34,99 zł. Link do PPV: cloutmma.tv

Karta walk Clout MMA 2 

Prezentujemy pełną kartę walk gali Clout MMA 2. 

Main event:

 • [Boks, małe rękawice]: Denis "Bad Boy" Załęcki vs. Daniel Omielańczuk

Co-main event :

 • [K-1, małe rękawice]: Kamil Minda vs. Denis Labryga

Karta główna: 

 • [MMA] Gosia "Margaret" Magical vs. Nikola "Nikita" Biela
 • [MMA]: Marcin "El Testosteron" Najman vs. Piotr "Lizak" Lizakowski
 • [MMA]: Marcin "El Testosteron" Najman vs. Adrian Cios - BONUS FIGHT w przypadku wygranej Najmana lub przewalczenia przez niego trzech rund i po dopuszczeniu przez lekarza
 • [Boks, małe rękawice]: Albert "Dragon" Sosnowski vs. Remigiusz "Remi" Gruchała
 • [MMA]: Krzysztof "Fericze" Ferenc vs. Konrad Karwat
 • [K-1]: Tomasz Sarara vs. Dawid "Crazy" Załęcki
 • [MMA, Semi-Pro]: Toni Chaplin vs. Marcel "Gawronek" Gawroński
 • [K-1, zmodyfikowane zasady]: Rafał "Boro" Borkowski vs. 10 rywali (Krystian "Świstak" Bajor, Fabian "Banerski" Baner, Gustav Carvalho, Radosław "Radar" Kalisz, Kacper Kurek, Szymon "Lord Szymas" Patyna, Alan Sanches, Mateusz Szczypior, Marcin Szwed, Denis "Tona" Zakrzewski) - prolog Akademii CLOUT CHASER 

Karta wstępna:

 • [MMA]: Błażej "Skrzypas" Skrzypek vs. Mariusz "Super Mario" Sobczak
 • [K-1, małe rękawice]: Katarzyna "Laluna" Alexander vs. Agnieszka Bobek

Mateusz Pacak

Tomasz Sarara i Dawid "Crazy" Załęcki. Fot. YouTube/Clout MMA  

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport