Dziura po zaparkowanym samochodzie na ul. Legionów w Łodzi. Fot. Facebook/LDZ Zmotoryzowani Łodzianie
Dziura po zaparkowanym samochodzie na ul. Legionów w Łodzi. Fot. Facebook/LDZ Zmotoryzowani Łodzianie

Wielka strata dla Łodzi. Nowa "atrakcja" zniknęła pod osłoną nocy

Redakcja Redakcja Humor Obserwuj temat Obserwuj notkę 17
W nocy z soboty na niedzielę, ktoś zabrał auto zaparkowane przy ul. Legionów w Łodzi. Pojazd stał się nową "atrakcją" dla miasta - po tym, jak tamtejsi robotnicy oblali go betonem ze wszystkich stron.

Auto cieszyło się zainteresowaniem 

Na informującym o stanie komunikacji i dróg miejskich, facebookowym profilu "LDZ Zmotoryzowani Łodzianie" opublikowano film, na którym widać, jak robotnicy wylewają i wyrównują beton wokół zaparkowanego na ulicy auta. Dla bezpieczeństwa samochód osobowy został ofoliowany i obstawiony deskami po to, aby beton nie zalał kół.

W sobotę stojące na "wyspie" w betonowanej ulicy auto cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców, przechodniów, dziennikarzy a szczególnie fotoreporterów. Wszyscy robili sobie zdjęcia i selfie.


Samochód zniknął z ulicy 

Niespodziewanie jednak pojazd zniknął w nocy z soboty na niedzielę. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób auto opuściło ulicę. Mógł do tego doprowadzić właściciel pojazdu.

Jeszcze w niedzielę rano Paweł Śpiechowicz z Urzędu Miasta Łodzi przekazał PAP, że magistrat apeluje do właściciela auta, żeby sam zgłosił się po swój samochód. – Do tej pory nie udało się z nim skontaktować – przyznał.


Samochód miał zostać odholowany na parking łódzkiego Zarządu Dróg i Transportu w poniedziałek.

Jak pojazd się tam znalazł? 

Z relacji świadków z ul. Legionów wynika, że wykonawca próbował skontaktować się z właścicielem samochodu, a wezwana Straż Miejska swoją interwencję zakończyła włożeniem zawiadomienia za wycieraczkę auta.

– Tymczasem na budowę przyjechała betoniarka, wykonawca nie chciał dłużej czekać i poradził sobie z problemem w sposób, który stał się kolejnym, absurdalnym "pomnikiem" Łodzi. Film i zdjęcia stały się już hitem internetu – mówił w piątek wieczorem Jarosław Kostrzewa z "LDZ Zmotoryzowani Łodzianie".

MP

Dziura po zaparkowanym samochodzie na ul. Legionów w Łodzi. Fot. Facebook/LDZ Zmotoryzowani Łodzianie

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj17 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości