fot. Twitter
fot. Twitter

W 2024 roku czeka nas seria nieszczęść. Tak twierdzi znana jasnowidzka

Redakcja Redakcja Teorie spiskowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 35
Wielki kryzys ekonomiczny, wzmożone ataki terrorystyczne i zabójstwo prezydenta Rosji Władimira Putina - tak, zdaniem nieżyjącej już od blisko trzech dekad jasnowidzki Baby Wangi, będzie wyglądał 2024 rok. Uspokajamy, że nie wszystkie jej poprzednie opowieści się ziściły.

Kim jest Baba Wanga? "Nostradamus z Bułgarii"

Baba Wanga urodziła się w 1911 roku na terenie ówczesnej Bułgarii. W młodości miała wypadek, w wyniku którego straciła wzrok. Od tego czasu, zdaniem niektórych, wykazywała paranormalne zdolności przewidywania przyszłości. Jej przepowiednie bywały na tyle trafne, że miała ona doradzać m.in. bułgarskiej rodzinie królewskiej, a następnie komunistycznym władzom tego państwa. Zmarła w 1996 roku, ale jej miłośnicy zapisali i do dziś interpretują jej projekcje przyszłych zdarzeń.

Baba Wanga miała przewidzieć m.in. śmierć Józefa Stalina, rozpad ZSRR, zatopienie okrętu podwodnego Kursk, a także zamach na World Trade Center 11 września 2001.


Co nas czeka w 2024 roku? Seria katastrof i śmierć Putina

Portal Astrofame twierdzi, że wróżbitka przewidziała śmierć prezydenta Rosji Władimira Putina. Ma do niej dojść w 2024 roku. Rosyjski przywódca ma zostać zamordowany.

Najbardziej niepokojąco brzmi zapowiedź dotycząca dużej ilości zamachów terrorystycznych, do których ma dojść w przyszłym roku. Portale powielające rzekome rewelacje Baby Wangi podają, że w 2024 r. dojdzie do użycia broni biologicznej na niespotykaną wcześniej skalę. Światowe mocarstwa mają też intensywniej eksperymentować z tym rodzajem uzbrojenia.

Ostatnią niepokojącą przepowiednią jest widmo światowego kryzysu ekonomicznego. Ma on być dużo poważniejszy od poprzednich. Baba uważała, że problemem mogą być napięcia geopolityczne, przesunięcie siły gospodarczej z Zachodu na Wschód i rosnące poziomy zadłużenia.

Czy Baba Wanga wiedziała wszystko? Są kontrowersje

Wiele współczesnych przepowiedni bułgarskiej znachorki się zwyczajnie nie sprawdziło. Sugerowała ona m.in., że Barack Obama będzie ostatnim amerykańskim prezydentem. Była też wizja według, której wybuch III wojny światowej miał nastąpić w 2010 r., a w jej wyniku Europa miała zostać wyludniona do 2016 r.

Warto też pochylić się nad jej przewidywaniami dotyczącymi samego Putina. Sugerowała ona, że rosyjski prezydent o imieniu Władimir zostanie "władcą świata". Kłopot w tym, że dotychczas się to nie wydarzyło, a na przyszły rok zaplanowana jest jego śmierć.

Mimo tych niespójności, nieżyjąca już bułgarska wróżka ma wciąż wielu fanów, którzy z wypiekami na twarzy oczekują spełnienia jej przepowiedni na przyszły rok.

MB

Fot. Baba Wanga. Źródło: Twitter

Czytaj dalej:Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj35 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości