Arkadiusz Wrzosek, fot. Instagram
Arkadiusz Wrzosek, fot. Instagram

Zawodnicy KSW ostrzelani w Holandii. Wrzosek zabrał głos ws. ataku

Redakcja Redakcja Sporty walki Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
Policja wciąż poszukuje mężczyzny, który we wtorek ostrzelał Audi na polskich rejestracjach na ulicy Druivenstraat w Bredzie. Do strzelaniny doszło przed klubem Hemmers Gym, gdzie polski kickbokser Arkadiusz Wrzosek trenuje do nadchodzącej walki w przyszłym miesiącu w Warszawie.

Strzelanina przed klubem Hemmers Gym w Bredzie

We wtorek w biały dzień ludzie w Breda Business Center zostali zaskoczeni kilkoma strzałami z broni palnej. Świadkowie poinformowali, że do strzelaniny doszło wkrótce po tym, dwaj mężczyźni wsiedli do samochodu na polskich blachach. Wrzosek trenował tego ranka na sali bokserskiej. Przygotowuje się do walki MMA z chorwackim zawodnikiem Vitasovicem, która odbędzie się w przyszłym miesiącu w Warszawie.

Pasażerom nic się nie stało. Wrzosek nie chce szerzej komentować całej sytuacji, ale uspokaja, że nic mu się nie stało, jest cały i zdrowy. Podobnie Marek Samociuk, który mu towarzyszył.


image


Policja poszukuje napastnika

Napastnik zbiegł i nie został odnaleziony przez policję, pomimo zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań. Policja wszczęła śledztwo i przegląda nagrania z kamer. Użyli również psa tropiącego, aby sprawdzić drogę ucieczki sprawcy. Śledczy poszukują też świadków i osób, które mogły widzieć sprawcę podczas jego ucieczki.Detektywi biorą pod uwagę, że sprawca mógł mieć jednego lub więcej wspólników, którzy mogli podwieźć go samochodem i odebrać z powrotem w określonym miejscu po incydencie ze strzelaniną.

Policja opublikowała rysopis sprawcy: młody, około 20-letni, mężczyzna o ciemnej karnacji, ubrany w szare spodnie dresowe z widocznymi czarnymi zamkami, ciemnoniebieską kurtkę, czarną bluzę z kapturem i jasną czapkę. Świadkowie proszeni są o kontakt z policją pod numerem 0900-8844 lub anonimowe zgłaszanie informacji pod numerem 0800-7000.

Arkadiusz Wrzosek walczył z holenderskim kickboxerem Badrem Harim

W Hemmers Gym trenuje kilka wielkich nazwisk ze świata sztuk walki. Wśród nich jest polski kickboxer Arkadiusz Wrzosek, który znany jest z walk z holenderskim kickboxerem Badrem Harim na gali sztuk walki Glory w Belgii.


Mówi się, że szkoła sztuk walki w Bredzie była bazą treningową, w której Wrzosek przygotowuje się do walki MMA z Chorwatem Vitasoviciem w przyszłym miesiącu. Można to zobaczyć na instagramowej stronie właściciela Hemmers Gym: Nicka Hemmersa.

ja

Na zdjęciu Arkadiusz Wrzosek, fot. Instagram/profil zawodnika

Czytaj także:

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport