fot. Pixabay
fot. Pixabay

Jaki będzie 2024 rok? Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego i Baby Wangi

Redakcja Redakcja Teorie spiskowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 23
Krzysztof Jackowski, słynny polski jasnowidz z Człuchowa, ma przepowiednię na nadchodzący 2024 rok. Nie jest ona optymistyczna. Niewiele dobrego na 2024 rok wywróżyła także Baba Wanga, nieżyjąca już bułgarska wizjonerka. Ale ponoć ma zostać wreszcie wynaleziony lek na raka.

Krzysztof Jackowski - przepowiednia na 2024 rok

- 2024 rok to bardzo istotna data. To jest data rozpoczęcia czegoś, co my nazwiemy jakimś krótkim etapem na świecie, nie tylko w Polsce. Potrwa to do 2028 roku. Obawiam się, że niestety Polska będzie się borykała z kłopotami, jak wiele innych państw, ponieważ to będzie okres wojen na świecie. Nie chce wysnuć tezy, że 2024 rok jest początkiem III wojny światowej. Nawet jeśli bym tak to nazwał, to jeśli będzie ta III wojna światowa, to będzie ona w różnych miejscach, a nie globalna, o tyle jest ona bezpieczniejsza – powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Jackowski . - Obawiam się, że to będzie zły rok – dodał.

Jasnowidz z Człuchowa przewiduje potężny kryzys finansowy. - Musimy przygotować na poważne zawieruchy, jeśli chodzi o waluty. Jednak ten kryzys dotknie głównie krajów zachodnich. W Stanach Zjednoczonych może dojść do poważnych zadławień na tle ekonomicznym czy funduszowym. Zawali się jakiś wielki fundusz, który rykoszetem uderzy w kraje zachodnie oraz te, które są uzależnione od dolara – mówił Jackowski.


Wróżby Baby Wangi na 2024 rok

Z kolei z przepowiedni Baby Wangi na 2024 rok wyczytać możemy, że Europa ma paść ofiarą ataku terrorystycznego. Wróżba nie precyzuje jednak, gdzie zamach się odbędzie i kto go dokona. Ma być też zamach na jakiegoś prezydenta. Wielu komentatorów wskazuje w tym przypadku Władimira Putina.

Inna z wróżb mówi, ze na całym świecie nastąpi kryzys gospodarczy, a ludzie będą zmagać się z bezrobociem. To by się jakoś łączyło z wizją Jackowskiego.


Według interpretacji słów Baby Wangi w 2024 roku czeka nas wojna cybernetyczna. Rzekomo skontaktujemy się też z cywilizacją pozaziemską. Ziemię nawiedzą liczne klęski żywiołowe i ekstremalne zjawiska pogodowe. Najbardziej tajemnicza jest wróżba o "smoku, który ma zacząć panować nad światem", tu interpretacji jest mnóstwo, a jedna wyklucza drugą.

Ale są też pozytywne przepowiednie Baby Wang. Bułgarska wróżka przewidywała, że w 2024 roku ludzkość wynajdzie lekarstwo na raka, a w nauce rozwinie się informatyka kwantowa.


ja

Według przepowiedni Europa ma paść ofiarą ataku terrorystycznego. Zdjęcie ilustracyjne, fot. Pixabay

Czytaj także:Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości