Kamiński i Wąsik przewiezieni z Warszawy. Gdzie trafili?

Redakcja Redakcja PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 143
Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik zostali przewiezieni z aresztu śledczego na warszawskich Grochowie. Były minister spraw wewnętrznych i administracji został osadzony w Zakładzie Karnym w Radomiu, a jego zastępca w Ostrołęce.

Kamiński i Wąsik w innych więzieniach

Nowe informacje przekazał w tej sprawie syn Mariusza Kamińskiego. - Szanowni Państwo, właśnie dowiedziałem się że w związku z zapowiadanym protestem przed aresztem na Grochowie reżim Tuska znów stchórzył. Odwołali posiedzenie Sejmu a dziś przewieziono mojego Tatę do Zakładu Karnego w Radomiu. Natomiast Macieja Wąsika do Ostrołęki. W związku z czym nie będzie dziś zgromadzenia pod aresztem. Widzimy się o 16 pod Sejmem - napisał Kacper Kamiński. 

 


PiS będzie protestować przed zakładami karnymi? 

Prawdopodobnie w tych zakładach karnych Kamiński i Wąsik będą odbywać karę dwóch lat pozbawienia wolności - przeszli w szybkim tempie badania lekarskie i zapoznali się z przysługującymi im prawami. Niewykluczone są protesty zwolenników PiS przed budynkami więzień. PiS planowało dziś demonstrować nie tylko przed siedzibą Sejmu, ale też w okolicach aresztu śledczego na Grochowie. 


Fot. Facebook/Areszt Śledczy w Radomiu

GW


Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka