Danuta Martyniuk uderza w Donalda Tuska. Fot. PAP/Mateusz Marek, EPA/Oleg Petrasyuk
Danuta Martyniuk uderza w Donalda Tuska. Fot. PAP/Mateusz Marek, EPA/Oleg Petrasyuk

Martyniuk wstawiła zdjęcie premiera w stroju Hitlerjugend. W sieci zawrzało

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 188
Danuta Martyniuk zalana falą krytyki! Wszystko przez jej niepochlebne słowa na temat Donalda Tuska. Żona "króla disco-polo" udostępniła na swoim facebookowym profilu serię antyrządowych wpisów, za co została zmieszana z błotem przez internautów.

Żona Martyniuka uderza w Tuska 

Zenek i Danuta Martyniukowie nie ukrywali nigdy swojego przywiązania do poprzedniego obozu władzy. "Król disco-polo" wraz z żoną często pojawiali się w otoczeniu polityków Prawa i Sprawiedliwości, a także blisko przyjaźnią się z byłym prezesem TVP Jackiem Kurskim. Tak jednak, jak sam Zenek pozostaje cicho na temat swoich sympatii i podkreśla "Nie jestem związany z żadną partią polityczną", jego małżonka nie gryzie się w język, gdy coś jej nie podpasuje. O bezkompromisowości Danuty Martyniuk internauci przekonali się choćby wtedy, gdy w reakcji na ataki w kierunku jej syna nakazała hejterom: "Pozamykajcie te mordy". 

W ostatnim czasie na facebookowym profilu Danuty Martyniuk pojawiła się seria wpisów uderzających w obecny rząd. Na pierwszym z udostępnionych postów zobaczyć możemy zdjęcie roześmianych Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego z podpisem "Fotografia wykonana nazajutrz po śmierci 94 pasażerów TU-154".


Następny z wpisów dodany dzień później zawierał fotomontaż przedstawiający premiera Polski przebranego w strój Hitlerjugend, a po dwóch dniach profil żony "króla disco-polo" został urozmaicony o post promujący akcję "#JestemProblememTuska". "W sieci ruszyła ogromna akcja w odpowiedzi PO słowach Tuska!", głosiła grafika przedstawiająca ludzi solidaryzujących się z happeningiem. 


Spięcie z internautami 

Tymi deklaracjami Danuta Martyniuk sprowadziła na siebie prawdziwą burzę. Wielu internautów zaczęło atakować celebrytkę, wytykając jej między innymi konotacje z poprzednim rządem oraz wypominając, że jej syn miał w pijackim szale zdemolować swój pokój hotelowy. 

"Bzdury, lepiej niech pani da występ Daniela na balkoniku! To real pełną gębą, a nie jakiś nieudolny fotomontaż. Niezły ubaw będzie"; "Pani mąż ma cholernie fajną cechę - jest skromny i nie ocenia innych ludzi, bo wie, że bardzo często w tych ocenach możemy być bardzo niesprawiedliwi, naprawdę polecam!!!"; "Typowe dno zgorzkniałej, zakompleksionej pustej baby" – bezlitośnie pisali Danucie Martyniuk internauci.

Ta jednak zdała się nie przejąć szczególnie spływającą zewsząd krytyką, co jakiś czas wdając się w potyczki słowne z komentującymi. W swoim stylu oczywiście. "A pani fani i znajomi w szpitalu psychiatrycznym", odpisała kobiecie, która wstawiła zdjęcie bezdomnych opatrzone napisem "Fani Zenka na dożynkach w Kaczych Dołach". 

Salonik

Danuta Martyniuk uderza w Donalda Tuska. Fot. PAP/Mateusz Marek, EPA/Oleg Petrasyuk 

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj188 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości