Powiązania Caroline Derpieński. Korwin-Piotrowska nie gryzła się w język

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 13
Karolina Korwin Piotrowska podzieliła się w sieci garścią refleksji na temat postaci Caroline Derpieński oraz jej powiązań z kontrowersyjnym biznesmenem. Dziennikarka gorzko komentuje: "Naród daje się robić w balona i opłaca życie jej miliardera z Polandu".

Powiązania Derpieńskiej

Caroline Derpieński, właściwie Karolina Derpieńska, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich celebrytek. Gwieździe, która jest "znana z tego, że jest znana", internauci wielokrotnie zarzucali choćby bycie utrzymanką milionera oraz życie na pokaz – wszelkie wątpliwości na jej temat postanowił rozwiać Krzysztof Stanowski, który na "Kanale Zero" opublikował ponad dwugodzinny materiał o Derpieński. Dziennikarz przyjrzał się przede wszystkim jej powiązaniom z Krzysztofem Porowskim, kontrowersyjnym biznesmenem, który miał zapewniać Derpienski luksusowe życie w Stanach Zjednoczonych. Filmik postanowiła skomentować Karolina Korwin-Piotrowska, która już wcześniej nie wyrażała wobec celebrytki szczególnej sympatii.  


Powiązania biznesu z PRL

"To jest opowieść o tym, jakie były, są i będą powiązania biznesu, najpierw w PRL, a potem w wolnej Polsce, z politykami i mediami. Pozdrowienia dla kolejnych komisji śledczych. Bohaterem filmu Stanowskiego nie jest ufryzowana i w sumie zabawna, urocza kukiełka, a jej właściciel, biznesmen z Polandu, którego sieć interesów robi wrażenie (...) Żaden z niego miliarder, mieszka w szeregowcu, ale luksus i blichtr oraz media kocha, choć sfilmować się nie dał, no ale od czego jest YouTube oraz księgi wieczyste, dokumentacja prasowa, archiwa" – skomentowała Karolina Korwin Piotrowska sprawę Derpieński i Porowskiego, wytykając biznesmenowi powiązania z mafią. Publicystka do tego uderzyła w celebrytkę, zarzucając jej bycie utrzymanką kontrowersyjnego przedsiębiorcy.

– "Nie jestem utrzymanką", ale za torebkę płacę kartą mojego partnera, cóż, kwestia wyboru i stanu konta, ale to wcale nie jest opowieść o niej, to fascynująca historia tego, jak tworzył się polski biznes, jakie szemrane interesy i dziwne, czasem kryminalne powiązania za nim stały, o tym, że trzeba mieć układy z politykami, reżyserami filmowymi i producentami – dodała pełna oburzenia Korwin-Piotrowska.

Odpowiedź Caroline Derpieński na wpis Korwin Piotrowskiej pojawiła się niemal od razu. Celebrytka zagroziła dziennikarce sądem oraz zarzuciła jej: "Cóż za wstrętne pomówienia. Próbuje ze mnie pani zrobić ladaczn*cę bez charakteru! To już nie pierwszy raz kiedy próbujesz manipulować zarówno dziennikarzami YouTube'rami jak i całą Polską! Wstyd!". Kto ma w tej awanturze rację? 


Fot. Caroline Derpieński i Krzysztof Stanowski/Instagram

Salonik24


Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości