fot. Canva
fot. Canva

Marianna Schreiber we łzach. Mąż nie powiedział jej, że się z nią rozstaje

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 161
To może być najgorętsze rozstanie w show-biznesie i polityce ostatniej dekady! Polityk PiS Łukasz Schreiber poinformował o rozstaniu z Marianną i ewentualnej separacji. Informacje te potwierdziła celebrytka, która udostępniła kilka emocjonalnych wpisów w mediach społecznościowych.

Małżeństwo Schreiberów. Łukasz odcinał się od Marianny

Od wielu dni spekuluje się, że działalność Marianny w Clout MMA może zaszkodzić politycznej karierze jej męża. Łukasz Schreiber to były minister w rządzie Mateusza Morawieckiego. Teraz chce powalczyć o prezydenturę w Bydgoszczy. Co ciekawe, Schreiber jest popierany przez tamtejszy oddział Konfederacji. Faworytem do wygranej będzie obecny włodarz miasta, wystawiony przez Koalicję Obywatelską - Rafał Bruski. Z nim współpracuje też Lewica.

Łukasz Schreiber już od kilku dni usiłuje odciąć się od żony, która robi furorę w światku internetowych celebrytów.

- Proszę, aby oceniać moje działania przez pryzmat polityczny, a nie obyczajowy - apelował w mediach działacz Zjednoczonej Prawicy.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości od dłuższego czasu musiał się zmagać z niewygodnymi pytaniami nt. jego żony Marianny Schreiber, która robi karierę we freak-fightach. Polityk jednoznacznie ocenił je jako "patologiczne walki".


Schreiberowie się rozstają - to już pewne

Wygląda na to, że w piątek 1 marca wszystko się skończyło. W mediach gruchnęła wiadomość o tym, że znana para się rozwodzi. Informację tę potwierdził sam polityk.

- Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych, ani teraz, ani 10 lat temu. Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji - powiedział polityk w rozmowie z portalem metropoliabydgoska.pl

- Każde z nas robi coś indywidualnie i na swój rachunek. Zawsze będę życzył mojej żonie powodzenia i to jest oczywiste, ale nie wiem, w jaki sposób miałoby to wpłynąć na funkcjonowanie Bydgoszczy… Po prostu jest to dla mnie zagadka trudna do rozwiązania - dodał.

Marianna Schreiber w rozpaczy. Mówi o trudnych chwilach

Do głośnego wywiadu odniosła się sama Marianna. Ma żal do męża o to, że wyciągnął ich prywatne sprawy do mediów. Z drugiej strony, wypowiada się o nim pochlebnie i życzy mu powodzenia.

- Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety - nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu.
Nie znalazł czasu by powiedzieć mi to w twarz - rozumiem, że to presja związana z wyborami - czytamy we fragmencie wpisu celebrytki na platformie X.

Na jednym poście się jednak nie skończyło. Zawodniczka udostępniła kolejny materiał, na którym zapłakana mówi, że nie jest pewna czy będzie w stanie wyjść do walki zaplanowanej na 9 marca.

- Nie wiem czy dam radę wyjść do walki 9 marca. Nie jestem chyba taka silna, jak mi się wydawało. Jeżeli się nie pozbieram, to przepraszam was z całego serca - czytamy w opisie rzewnego nagrania.

Na tym się nie skończyło. - Zawsze kochałam i kocham swojego męża. Niezależnie od tego co pokaże nasza przyszłość. Życzę mu powodzenia w wyborach - podsumowała w kolejnym wpisie.


MB

Fot. Łukasz i Marianna Schreiber. Źródło: CANVA/Facebook.

Czytaj dalej:


Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości