Zdjęcie: Materiały partnera
Zdjęcie: Materiały partnera

Czy iMac to komputer dla Ciebie?

Redakcja Redakcja Komputery Obserwuj temat Obserwuj notkę 15
Komputery all-in-one zyskały na popularności w okresach wzmożonej intensywności pracy i nauki zdalnej, doskonale łącząc zalety komputerów stacjonarnych i laptopów. Wiele osób nadal z satysfakcją korzysta z tego rozwiązania. Na najwyższej półce z modelami all-in-one znajdziesz stworzony przez markę Apple iMac, czyli kwintesencję funkcjonalności, intuicyjności, wysokiej jakości i pięknego designu. Czy to komputer dla Ciebie?

Zakupy tylko u Apple Premium Partnera

Jeśli przymierzasz się do zakupu komputera Apple iMac, z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z ofertu salonów stacjonarnych i sklepu internetowego iSpot. Prestiżowy status Apple Premium Partner gwarantuje dostęp do aktualnych nowości Apple i nieco starszych modeli, jak również doskonały poziom fachowej obsługi. Pod tym linkiem: https://ispot.pl/imac znajdziesz dostępne modele komputerów iMac. Jeśli szukasz go w celach edukacyjnych lub pracujesz jako nauczyciel, koniecznie sprawdź opcję zniżki edukacyjnej.

Czy Apple iMac spełni Twoje oczekiwania?

iMac to bardzo uniwersalny komputer: jako model all-in-one jest połączeniem atutów komputera stacjonarnego i przenośnego. Doskonale sprawdza się w pracy stacjonarnej, oferując znacznie większy wyświetlacz niż laptopy. Tak duża powierzchnia pracy ułatwia realizację dużych projektów graficznych oraz pracę na plikach tekstowych. Wykonywanie prezentacji, kolaży, wykresów, tabeli staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze - bez konieczności ciągłego przewijania paska.

Równie dobrze można wykorzystywać go do rozrywki. To świetny kompromis, jeśli nie chcesz lub nie możesz kupić zarówno komputera, jak i telewizora. Odpowiednio duży ekran pozwoli Ci na komfortowe oglądanie filmów, seriali i bajek, jak również granie w gry. Zachwycająca specyfikacja proponowana przez Apple wzniesie poziom Twojego relaksu na jeszcze wyższy poziom.

image

Możliwości Apple iMac

Komputery Apple cieszą użytkowników pod wieloma względami. Duża wydajność najnowszych modeli iMac pozwala na efektywną pracę bez zawieszania się, nawet jeśli korzystasz z wielu programów lub zakładek naraz. Wspaniałą moc i funkcjonalność zawdzięczamy m.in. udoskonalonym procesorom Intel Core, potężnym procesorom graficznym, ultraszybkiej pamięci masowej, rozbudowanej pamięci graficznej, sprawnym interfejsom i portom Thunderbolt (UBS-C).

Postaw na ekran panoramiczny 27 cali, a otrzymasz ogrom miejsca z podświetleniem LED, gwarantującego jasny obraz i ponad miliard kolorów. Wyświetlacz Retina 5K zadba o wrażenia wizualne, natomiast o audio zatroszczy się układ trzech mikrofonów klasy studyjnej z wysokim stosunkiem sygnału do szumu i technologią kierunkowego kształtowania wiązki akustyczne.

Z MultiTouch możesz korzystać w dwóch postaciach: wybierz bezprzewodową myszkę Magic Mouse albo gładzik Magic Trackpad. Klawiatura, która najlepiej sprawuje się z iMac, to oczywiście Magic Keyboard, którą możesz dostosować do własnych potrzeb (różnicuje ją np. posiadanie klawiatury numerycznej lub gładzika).

Nie brakuje tu również korzyści, którą doceniają miłośnicy marki, czyli łączność między poszczególnymi urządzeniami Apple. iMaca możesz łatwo połączyć z iPhonem i bezproblemowo się między nimi przełączać. Co jeszcze warto powiedzieć? Marka Apple coraz większy nacisk kładzie na ruchy ekologiczne, dlatego iMac jest energooszczędny i niemal w całości podlega recyklingowi.

Jak wykorzystasz iMaca? Na wszelkie sposoby

Praca? Projektowanie? Zadania edukacyjne? Oglądanie filmów? Granie w gry? Słuchanie muzyki? Niezależnie od tego, co zamierzasz robić w zaciszu swojego pokoju lub gabinetu, iMac spełni Twoje oczekiwania jako jeden z najlepszych komputerów all-in-one na rynku. Niesamowite możliwości, jakimi naszpikował go producent, ułatwiają i uprzyjemniają działania. Przekonaj się sam.

Komentarze