I Gala Strike King w Kopalni Soli "Wieliczka". Fot. Strike King
I Gala Strike King w Kopalni Soli "Wieliczka". Fot. Strike King

Strike King w królewskim mieście. Gala w Krakowie będzie miała wyjątkową konwencję

Redakcja Redakcja Sporty walki Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Już w najbliższą sobotę w Krakowie odbędzie się II Gala Strike King. W krakowskiej Starej Zajezdni by DeSilva zobaczymy najlepszych kickbokserów z Polski i kilka mocnych nazwisk ze świata. Stoczą oni pojedynki w formule K-1, a format walk zostanie urozmaicony - zawodnicy będą rywalizować w małych rękawicach. Znamy praktycznie pełną kartę walk.

Strike King II w Krakowie. Karta walk

20 kwietnia 2024 r. w Starej Zajezdni w Krakowie odbędzie się II Gala Strike King. Znamy już praktycznie wszystkich zawodników, którzy wezmą w niej udział. W ringu pojawią się m.in. znana z premierowej edycji Vanessa Romanowski, która zmierzy się z Catariną Jorge. 19-latka z polsko-szwedzkim obywatelstwem to jedno z odkryć poprzedniej gali. Romanowski w ostatniej rozmowie z Salon24 opowiedziała więcej o drugim występie dla federacji, a także zdradziła, co łączy ją z byłą mistrzynią UFC Joanną Jędrzejczyk. 

Cała rozmowa z Vanessą Romanowski na naszym kanale YouTube:

Pełna rozpiska II Gali Strike King:

1.⁠ ⁠Walka Otwarcia: Michał Kopel - Łukasz Kocjan 

2.⁠ ⁠Druga Walka Otwarcia: Szymon Majewski vs Patryk Magnucki 

3.⁠ ⁠Walka: Wrześniowski vs Kuźniak

4.⁠ ⁠Pierwsza walka turnieju 4-osobowego: Szymon Mątewski vs Mateusz Janik

5.⁠ ⁠Druga walka turnieju 4-osobowego: Luca Anglesio vs Bartosz Botwina 

6.⁠ ⁠Walka: Vanessa Romanowski vs Catatina Jorge 

7.⁠ ⁠Pierwsza walka ligowa: Maciej Karpiński - Szymon Dałek

8.⁠ ⁠Druga walka ligowa: Damian Pająk vs Patryk Kocaj

9.⁠ ⁠Finał turnieju

10.⁠ ⁠Co main event: Karol Łasiewicki vs Robert Krasoń

11.⁠ ⁠Main event: Damian Piskorz vs Assane Baffeta


Dwa pojedynki II Gali Strike King za darmo na YouTube 

Federacja Strike King weszła we współpracę z "Kanałem Sportowym". Z tej okazji studio oraz pierwsze dwa pojedynki będą dostępne na otwartej transmisji na kanale YouTube. Ci, którzy chcą obejrzeć resztę, ciekawie zapowiadających się pojedynków, będą musli wykupić transmisję PPV na stronie internetowej strikeking.ppv-stream.pl. Jej koszt to 29 złotych. 

Dostępne są również jeszcze bilety na II Galę Strike King. Można je zakupić na stronie internetowej: www.strikekingfestival.pl. Wejściówek z dnia na dzień jest coraz mniej, wiec nie warto zostawiać decyzji na ostatnią chwilę. 

Salon24 jest głównym patronem medialnym wydarzenia. Na naszym kanale YouTube pojawią się specjalne materiały z piątkowego ważenia oraz sobotnie gali Strike King. 

Nietuzinkowe miejsce gali Strike King i wyjątkowy klimat 

Pierwsza Gala Strike King odbyła się w Kopalni Soli "Wieliczka". Tym razem organizatorzy również postawili na nietuzinkowe miejsce. Sobotnie wydarzenie odbędzie się w Starej Zajezdni by DeSilva w Krakowie. Klimat krakowskiego Kazimierza z pewnością doda nieco smaczku do emocjonującej rywalizacji prawdziwych wojowników. Warto wspomnieć, że Hala Główna należy do zespołu architektoniczno-budowlanego, objętego ochroną prawną, wpisanego do rejestru zabytków w 1985 r. oraz na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO i uznanego za pomnik historii.

Federacja stara się, zgodnie ze swoimi założeniami, łączyć tradycję z innowacyjnością i organizować swoje wydarzenia w niezwykłych miejscach, które mają nie tylko szczególną historię, ale także niepowtarzalny klimat wpisujący się w koncepcję organizacji.

Organizatorzy - podobnie jak przy pierwszej edycji - proszą wszystkich gości o specjalny ubiór, by stworzyć niepowtarzalny klimat Strike King 2. Mile widziane będą ubrania i dodatki w stylu lat 20. XX wieku. Jest to nawiązanie do "Peaky Blinders", czyli motywu, który towarzyszył również podczas pierwszej Gali. 


MP

I Gala Strike King w Kopalni Soli "Wieliczka". Fot. Strike King 

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport