Protasiewicz i Brzezicka nadal dają czadu. Love story w mediach społecznościowych trwa

Redakcja Redakcja Internet Obserwuj temat Obserwuj notkę 50
Jacek Protasiewicz i Daria Brzezicka często występują na okładkach tabloidów. Miłością pary, którą dzieli ponad 30 lat, żyją media. Mimo że aktywność polityków Trzeciej Drogi przeszkadza partii, Protasiewicz i Brzezicka nic sobie z tego nie robią. Były europoseł zaprezentował właśnie jajecznicę, a aktywistka - światełka w ogrodzie na majówkę.

To jeden z najgorętszych politycznych związków od czasów Kazimierza Marcinkiewicza i Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz. Tamto małżeństwo zakończyło się skandalem i doprowadziło do finansowych kłopotów dawnego premiera. Jacek Protasiewicz na pewno nie chce powtórzyć takiego scenariusza. Polityk w ogóle nie przejmuje się niedawną utratą stanowiska wicewojewody dolnośląskiego na skutek decyzji Donalda Tuska. Premier miał dość skandalicznej aktywności Protasiewicza na portalu X. 


Jajecznica w wersji dla Darusi

Tymczasem Protasiewicz w poniedziałkowy poranek poprawił humor internautom. Zaprezentował tym razem jajecznicę na szynce szwarcwaldzkiej "w wersji dla Darusi". - W związku z wyjazdem do Nysy/Czech, rzeka na chwilę wystąpiła z brzegów, ale już wraca do koryta i na stół wjeżdża lekko ścięta, na szynce szwarcwaldzkiej oraz kanapki z pomidorem (wersja dla Darusi + żółty ser)…wszędzie dobrze, ale w domu - najlepiej - napisał polityk. W tle widać kultowe danie Protasiewicza - kanapki z pomidorem. 

W weekend były europoseł zrecenzował jeden z hoteli w Nysie. Uwagę zwraca stylizacja polityka, która przypomina wyglądem prezydenta USA Joe Bidena. 

 


"Jacek dzielnie walczył z mini śrubkami"

Z kolei Daria Brzezicka pokazała wygląd ogrodu na majówkę. Sęk w tym, że zdjęcie zrobiła w nocy, by pokazać efekt lampek i praktycznie nic nie widać. 

- Lampki (pomysł i wykonanie - moje, ale Jacek Protasiewicz dzielnie walczył z mini śrubkami!), waniliowa świeczka i można zaczynać długi tydzień - relacjonowała aktywistka PSL. 

 

Czy najpopularniejsza para obecnie w polskiej polityce robi to z przywiązania do mediów społecznościowych? A może są inne powody ich codziennej aktywności na portalu X? Dajcie znać w komentarzach. 


GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie