fot. X/Jan Kanthak
fot. X/Jan Kanthak

Poseł Suwerennej Polski wziął ślub. Zbigniew Ziobro złożył mu wzruszające życzenia

Redakcja Redakcja Styl życia Obserwuj temat Obserwuj notkę 53
Poseł Suwerennej Polski Jan Kanthak zmienił stan cywilny. Ożenił się z Angeliką Lipą. Na uroczystości nie mógł być obecny ze względu na stan zdrowia szef jego partii Zbigniew Ziobro. Za pośrednictwem social mediów złożył młodej parze życzenia.

Ślub Jana Kanthaka i Angeliki Lipy

Były wiceminister aktywów państwowych Jan Kanthak i modelka Angelika Lipa wzięli ślub w zabytkowym kościele w Kazimierzu Dolnym. Młodzi zaręczyli się w 2023 roku.

Poseł pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie z uroczystości. Para wyglądała olśniewająco:

Jan Kanthak nie ukrywa zachwytu nad swoją piękną partnerką. 27-latka jest m.in. laureatką konkursu Look of the Year, który wygrała mając zaledwie 17 lat, pokonując kilkadziesiąt kandydatek z całego świata.


Życzenia dla młodej pary od Zbigniewa Ziobry

Na ślub polityka został zaproszony szef Suwerennej Polski Zbigniew Ziobro. Jednak prawdopodobnie stan zdrowia nie pozwolił mu uczestniczyć w uroczystości. Polityk napisał do młodej pary za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Angeliko i Janku, tak bardzo chciałbym być dzisiaj z Wami, widzieć tak piękną Młodą Parę, Wasze szczęście, miłość i radość. Ale znane Wam względy stanęły na przeszkodzie"  - zaczął.

Dalej popłynęły piękne życzenia prosto z serca: "Życzę Wam wspaniałej przyszłości, wypełnionej wspólnie spełnianymi marzeniami, codziennych wielu uśmiechów i radości wypływającej z wychowywania dzieci. Gdy jesteście razem, to macie ze sobą całą moc wzajemnej miłości. A gdy nadejdzie trudniejsza chwila, to Wasza miłość zawsze da Wam siłę, by stawić jej czoła. Angeliko i Janku - z całego serca życzę Wam wszystkiego najlepszego na Waszej nowej drodze życia! Bądźcie szczęśliwi!" - napisał Zbigniew Ziobro.

Michał Moskal z PiS zmienił stan cywilny

W sobotę 11 maja ślub wziął również polityk PiS Michał Moskal. Poseł Prawa i Sprawiedliwości i jego wybranka Maria powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele w  Janowie Lubelskim. Na razie para nie pochwaliła się w social mediach zdjęciami z uroczystości. Za to mamy słodkie zdjęcie z narzeczeństwa.


ja

Na zdjęciu świeżo zaślubieni państwo Kanthakowie, fot. X/Jan Kanthak

Czytaj także:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości