W długi weekend Biedronka dłużej otwarta. Fot. Mat. prasowe
W długi weekend Biedronka dłużej otwarta. Fot. Mat. prasowe

Biedronka przygotowana na szturm. Dłuższe godziny pracy i vouchery dla klientów

Redakcja Redakcja Handel Obserwuj temat Obserwuj notkę 23
W sobotę, 1 czerwca, jest Dzień Dziecka. Dla Biedronki to okazja, by zachęcić swoich klientów do zakupów w długi weekend, który zaczął się 30 maja w Boże Ciało. Wiemy, co szykuje popularna wśród Polaków sieć handlowa. Będą dłuższe godziny otwarcia sklepów, prezenty dla naszych pociech i rabatogodziny. Część klientów może liczyć także na voucher w wysokości 150 złotych.

Biedronka na Dzień Dziecka. Taniej kupimy Hot Wheels

Biedronka w długi weekend nie zapomniała o swoich klientach i ich potrzebach. W długi weekend, jak wiadomo, w ostatniej chwili może czegoś zabraknąć na stole. Dlatego popularna sieć handlowa postanowiła w tym roku wydłużyć godziny pracy swoich sklepów. Więcej piszemy o tym w dalszej części tekstu.

Biedronka od lat dba również o to, by w Dzień Dziecka rodzice ze swoimi pociechami mieli powód zajrzeć do sklepów tej marki.

W tym roku do soboty będzie można kupić taniej popularne autka Hot Wheels, w tym modele vintage i rajdowe. 

Biedronka do soboty oferuje je w cenach już od 14,99 zł za opakowanie. Zestawy tych zabawek kupimy już za 44,99 zł. 


W Biedronce przed Dniem Dziecka kupić będzie można także puzzle w różnych motywach i o różnym poziomie skomplikowania w cenie 39,99 zł oraz gry planszowe (79,99 zł za opakowanie). 

Rozwijacie muzyczne zdolności swoich dzieci? W wybranych sklepach Biedronki klienci znajdą keyboard ze statywem za 119 złotych. Dla starszych dzieci znajdą się atrakcyjne oferty na myszki, klawiatury i kontrolery gamingowe. 

Do soboty sklepy Biedronki będą otwarte do 23.00 lub dłużej

Ważna informacja dla klientów, którym zdarza się robić zakupy na ostatnią chwilę, albo w długi weekend nieoczekiwanie zabraknie im czegoś do grilla lub przy biesiadnym stole. 

Do soboty 1 czerwca ponad 3000 sklepów Biedronka będzie otwartych do godziny 23:00 lub dłużej. 


Voucher na 150 złotych dla klientów Biedronki

Klienci Biedronki mogą uzyskać voucher w wysokości 150 złotych. 

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta poinformował, że niektórzy klienci sieci sklepów Biedronka zostali wprowadzeni w błąd przy okazji akcji promocyjnej. UOKiK nałożył na właściciela sieci obowiązek przyznania im środków finansowych. 

Do klientów trafiają już SMS-y z informacją o przyznaniu im vouchera w kwocie 150 złotych.

Chodzi o akcję promocyjną „Magia Rabatów - Zabawki i Książki - Voucher od 01.12.2022 r. do 03.12.2022 r.”.

WAŻNE! Chodzi o rekompensatę dla klientów, czyli voucher o wartości 150 złotych za każdy niewykorzystany wcześniej voucher otrzymany w ramach ww. akcji promocyjnej.


W Biedronce wracają rabatogodziny

W Biedronce wracają również rabatogodziny. Sieć chce w ten sposób zachęcić klientów do zakupów w swoich sklepach właśnie w godzinach późnowieczornych. 

Rabatogodziny to ekstra oferta codziennie do soboty w godzinach od 20:00 do zamknięcia sklepu. 

Warto zajrzeć do gazetek promocyjnych Biedronki. Znajdziemy w nich ofertę dostępną od poniedziałku do środy oraz od poniedziałku do soboty. 

Biedronka podkreśla, że rozda tym roku ponad 50 tys. paczek dla dzieci swoich pracowników do 12. roku życia. Prezenty zawierają zdrowe przekąski i zestawy gier czy łamigłówek.

KW

Źródło zdjęcia: W długi weekend Biedronka dłużej otwarta. Fot. Mat. prasowe

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka