Daria Brzezicka i Jacek Protasiewicz. Fot. Z/Daria Brzezicka
Daria Brzezicka i Jacek Protasiewicz. Fot. Z/Daria Brzezicka

Jacek Protasiewicz ma dziś urodziny. Romansuje z młodą partnerką od rana

Redakcja Redakcja Obyczaje Obserwuj temat Obserwuj notkę 31
Jacek Protasiewicz obudził się dziś we wspaniałym humorze. 5 czerwca to dzień jego urodzin. Polityk, który wybrał szczęście zamiast kariery, ma powody do radości. Wybranka serca Daria Brzezicka w dniu urodzin pamiętała o nim i po północy i z rana. Nie wiemy niestety, czy byli koledzy z Platformy Obywatelskiej też o nim pamiętają. Ale trzeba przyznać, że „Jacula” nie daje im o sobie zapomnieć – co i rusz wspomina, że wyciągnie jakieś kwity.

Jacek Protasiewicz to były szef kampanii prezydenckiej Donalda Tuska; były poseł na Sejm RP i do Parlamentu Europejskiego (wiceprzewodniczący PE odpowiedzialny za Partnerstwo Wschodnie). W kwietniu Donald Tusk zdecydował o odwołaniu Jacka Protasiewicza z funkcji wicewojewody dolnośląskiego. To pokłosie głośnej aktywności byłego europosła, która trwała przez parę dni.


Jacek Protasiewicz 5 czerwca obchodzi urodziny. Życzenia od Darii

„Wszystkiego czego chcesz o czym tylko marzysz / Dzisiaj życzę Ci / Wszystkiego co już jest o czym jeszcze nie wiesz / Byś zawsze sobą był” - śpiewała niegdyś Edyta Bartosiewicz.

Nie da się wykluczyć, że dziś takie życzenia usłyszy Jacek Protasiewicz. Słynny amant z X obchodzi dziś 57 urodziny. Czy to dużo, czy mało? Szczęśliwi nie liczą godzin, ni dat. Pewne jest jedno: wybranka serca byłego współpracownika Donalda Tuska pamiętała o jego urodzinach.


Urodzinowe życzenia od Darii Brzezickiej dla Jacka Protasiewicza

Daria Brzezicka skoro świt złożyła życzenia na X Jackowi Protasiewiczowi. Trzeba przyznać, nie pożałowała mu wzruszających słów.

„Ciągnąłeś mnie w górę, gdy spadałam w dół. Jesteś zawsze, nawet gdy nie proszę. Dlatego w dniu Twojego święta, życzę Ci po prostu abyś pozostał taki sam. Przepełniony uśmiechem, zwariowany, ale przede wszystkim dobry i kochający. Wszystkiego pięknego, Najdroższy”.

Zazdrośnicy z prawicy i lewackie moralistki mogą kpić, ale niejeden facet dobiegający powoli 60-tki chciałby usłyszeć pełne miłości życzenia od znacznie młodszej partnerki. 

Pan Jacek odpowiedział swojej dziewczynie lekkim żartem. A przy okazji zdradził, że w tym związku to on szybciej wstaje.

„Darusiu! Wstałaś już! To chyba, naprawdę, jakieś święto jest dzisiaj!!!!” 

Okazuje się, że pani Daria złożyła wybrankowi serca życzenia tuż po północy. Jacek Protasiewicz nie omieszkał tego udokumentować na X:

„Darusia ma taki piękny, rodzinny, zwyczaj - składania życzeń urodzinowych tuż po północy... Na prezent chciałem tę, francuską, wersję. No i znalazła!”.


Protasiewicz wali w Tuska i Kierwińskiego

Trzeba przyznać, że pan Jacek nie zawsze i nie dla wszystkich jest tak miły. Potrafi mocno odbić piłeczkę tym, którzy zaczepiają go złym słowem w sieci.

„Z pozdrowieniami dla »estetów«, którzy ciągle piszą, że - koniecznie - muszę coś zmienić w mieszkaniu Seniora i Mamy. Także pozdrawiamy hejterów, którzy powtarzają, że mieszamy w syfie…szczerze? wy jesteście syfem! Tak mi mówią: Senior, Mary i Litwisia. Także Stefa, choć w domu rzadko bywa”.

Protasiewicz potrafi też odgryźć się swoim byłym partyjnym przyjaciołom. Nie oszczędza nawet Donalda Tuska, wobec którego politycy Koalicji Obywatelskiej zachowują się co najmniej czołobitnie.

„Odwołany z byle pretekstu. Gdyby @donaldtusk dbał o najwyższe standardy, które – podobno - legły u podstaw mojego odwołania, to zdymisjonowałby @MKierwinski zaraz po kompromitującym występie na Święcie Strażaka. A zrobił tak? …No, więc już wiecie, jakie standardy u Niego przeważają”.


W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Jackowi Protasiewiczowi by w zdrowiu i szczęściu dożył kolejnych, kolejnych i wielu jeszcze urodzin. Z panią Darią u boku.

I jeszcze raz – Edyta Bartosiewicz dla pana Jacka.

„Wszystkiego czego chcesz o czym tylko marzysz / Dzisiaj życzę Ci / Wszystkiego co już jest o czym jeszcze nie wiesz / Byś zawsze sobą był”...

Edyta Bartosiewicz - Urodziny (lyrics)


 KW

Źródło zdjęcia: Daria Brzezicka i Jacek Protasiewicz. Fot. X/Daria Brzezicka

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj31 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości