114 obserwujących
6145 notek
15271k odsłon
1782 odsłony

Kaczyński na miesięcznicy: Nasi wrogowie nie spoczną

92. miesięcznica. fot. PAP/Paweł Supernak
92. miesięcznica. fot. PAP/Paweł Supernak
Wykop Skomentuj122

Musimy pamiętać o jednym: te marsze się skończą, ale misja będzie trwała - powiedział Jarosław Kaczyński, prezes PiS, podczas wystąpienia z okazji 92. miesięcznicy smoleńskiej w Warszawie.

- Mogę powiedzieć to, o czym mówię od dawna, jesteśmy coraz bliżej. Kiedyś mówiłem to z głębokim przekonaniem, ale nie potrafiłem odpowiedzieć kiedy to będzie. Dziś jesteśmy przeświadczeni, że to już tylko kilka miesięcy, kilka miesięcy do momentu, w którym powstaną pomniki i kilka miesięcy do chwili, w którym będziemy mieli raport komisji smoleńskiej - powiedział Jarosław Kaczyński na miesięcznicy.

Zobacz: Politycy komentują miesięcznicę. "PiS pokazało, że stoi tam, gdzie kiedyś ZOMO"

- Te marsze się skończą, ale misja będzie trwała, bo w naszym życiu pojawiło się bardzo, bardzo wiele zła. Bardzo wiele zła, coraz bardziej bezczelnego, coraz bardziej agresywnego, coraz bardziej mającego poczucie bezkarności - dodał. Przekonywał, że "temu trzeba się przeciwstawić". - To jest nasze zadanie - zwrócił się do zgromadzonych.

Zobacz:Kaczyński wyjawił, kiedy będzie ostatnia miesięcznica. Obywatele RP protestowali

- Nasi przeciwnicy, nasi wrogowie nie spoczną - mówił prezes PiS. Zdaniem Kaczyńskiego wrogowie chcą doprowadzić kraj "do ciężkiego kryzysu". - Aby wróciło to co Polskę niszczyło, Polskę okradało, to co doprowadziło Polskę do degradacji naszego narodu - przemawiał. - Nie dopuścimy do tego by ten cel został zrealizowany - powiedział podczas miesięcznicy.

źródło: PAP

KJ

© Artykuł jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła.

Wykop Skomentuj122
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka