140 obserwujących
7209 notek
18690k odsłon
24443 odsłony

Trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach. Ważna relacja 27-latki

Piotr Woźniak-Starak (w środku w niebieskiej koszulce) wraz z przyjaciółmi na Mazurach. Fot. Instagram/Aga_Wozniak_Starak
Piotr Woźniak-Starak (w środku w niebieskiej koszulce) wraz z przyjaciółmi na Mazurach. Fot. Instagram/Aga_Wozniak_Starak
Wykop Skomentuj139

Trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny, który wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Prokuratura potwierdziła, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka, jednego z najbogatszych Polaków i producenta filmowego. 

W nocy z soboty na niedzielę żeglarze zaalarmowali służby, że na mazurskim jeziorze porusza się motorówka, która zakłóca spokój. - Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze, motorówka nie pływała, miała wyłączony silnik i była pusta - oświadczył Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji. Z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na łodzi przebywała 27-letnia kobieta. 

Jak wynika z relacji koleżanki producenta filmowego, wypadła wraz z nim z motorówki podczas wykonywania zakrętu. Poszkodowana dopłynęła o własnych siłach na brzeg. 27-latka przekazała policji, że pokonała dystans ok. 100 metrów. Towarzyszka Piotra Woźniaka-Staraka czekała na brzegu, gdy w okolicach jeziora Kisajno zjawili się funkcjonariusze. Wiadomo, że jest mieszkanką Łodzi. 

Aktualizacja (22.08.2019): Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka

Trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny, którym okazał się producent filmowy Piotr Woźniak-Starak, co prokuratura potwierdziła w poniedziałek rano.
Trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach. Fot. PAP/Tomasz Waszczuk

- Podczas przesłuchania przyznała, że pływała wraz z 39-letnim mężczyzną, mieszkańcem Warszawy, i wpadli do wody - ujawnili przedstawiciele policji. Badanie na obecność alkoholu u kobiety wykazało śladowe ilości spożycia napoju. 27-latce nic się nie stało, jej stan po incydencie na motorówce jest dobry. 

Akcję poszukiwawczą na jeziorze Kisajno przerwano w niedzielę ok. godziny 21 ze względu na zmrok. Działania wznowiono w poniedziałek rano.

Do poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka włączyły się Wojska Oddziałów Terytorialnych. - Z informacji, które uzyskałam od dowódcy batalionu lekkiej piechoty w Giżycku wynika, że w poszukiwaniach bierze udział 67 żołnierzy wraz ze sprzętem - przekazała Onetowi Monika Jabłonska-Buder, rzeczniczka 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej. 

Piotr Woźniak-Starak jest pasierbem Jerzego Staraka, milionera, polskiego przedsiębiorcy. Poszukiwany na Mazurach to producent filmowy, jeden z najbogatszych przedstawicieli show-biznesu, prywatnie maż prezenterki TVN Agnieszki Woźniak-Starak. Celebrytka często wstawiała zdjęcia w towarzystwie zaginionego. Kilka miesięcy temu Piotr Woźniak-Starak zaprezentował na Instagramie film, na którym poruszał się po mazurskim jeziorze motorówką. 


GW


Wykop Skomentuj139
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości