20 obserwujących
873 notki
1383k odsłony
1361 odsłon

Piotr Woźniak-Starak miał wypadek? Trwają poszukiwania

Wykop Skomentuj

image


W nocy z sobotę na niedzielę doszło do wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Jak donosi Onet, policja nad ranem dostała zgłoszenie od rybaków, którzy dostrzegli łódź motorową dryfującą bez załogi. Do brzegu udało się dotrzeć 27-letniej kobiecie, która miała zeznać, że towarzyszył jej 39-letni mężczyzna z Warszawy. Onet podaje, że chodzi o producenta Piotra Woźniaka-Staraka. Piotr Woźniak-Starak jest znaną osobistością świata kultury: producentem filmowym i bywalcem salonów. Jest także pasierbem Jerzego Staraka - miliardera i jednego z najbogatszych Polaków.

Kobieta, która sama dopłynęła do brzegu, poinformowała, że motorówką pływał z nią 39-letni mężczyzna - powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej w rozmowie z Onetem. Skontaktowaliśmy się z asp. Iwoną Chruścińską z komendy powiatowej policji w Giżycku, która potwierdziła, że doszło do zdarzenia z udziałem 39-letniego mężczyzny z Warszawy.
Trwa akcja poszukiwawcza, na miejscu jest prokuratura - powiedziała w rozmowie z nami.

W poszukiwaniach bierze udział helikopter, oraz łodzie z sonarami.


https://www.pudelek.pl/artykul/150049/piotr_wozniak-starak_mial_wypadek_na_lodzi_trwa_akcja_puszukiwawcza_39-letniego_mezczyzny_z_warszawy/

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości