4 obserwujących
87 notek
32k odsłony
  318   0

Po wysłuchaniu wywiadu z Prezydentem RP w Odessie

pytań parę:

 - czy pan Prezydent RP ma świadomość, że jest głową 1070. letniego państwa w rozmowie z głową państwa 30.letniego wyłącznie z geopolitycznego nadania ?

- czy pan Prezydent RP zdaje sobie sprawę, że armia i policja Ukrainy przejęła wojskowy rytuał OUN UPA, z wyjątkiem wyciągniętej ręki, stosowany także w formacjach SS Galizien i Nachtigall - a więc w jednostkach ludobójczych właśnie na narodzie polskim ?

- czy pan Prezydent RP wie, że w Bykowni nie mogli być mordowani obywatele Ukrainy ? (mogli to być wyłacznie obywatele Polski lub sowieckiej Rosji, ukraińskiej narodowości)

- czy pan Prezydent wie, że niemalże wszyscy Polacy wiedzą, że Anna Walentynowicz pochodziła z Równego na Wołyniu, a więc urodziła się bez wątpienia w Polsce ? (tak jak i jej rodacy ze Lwowa, Tarnopola, Stanisławowa, Wilna etc.)

- czy pan Prezydent RP ma świadomość, że Krym jest etnicznie tatarski i zawsze dążył do autonomiczności pod butem Rosji carskiej i sowieckiej ?

- czy pan Prezydent pojechał na Ukrainę w ogóle odpowiednio przygotowany, a jeśli tak to kto jest zatem za to przygotowanie odpowiedzialny ?

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka