Blog
Co w fortepianie piszczy
1954krawiec
1954krawiec Pianista jazzujący klasycznie
6 obserwujących 578 notek 77346 odsłon
1954krawiec, 16 czerwca 2017 r.

Gdzieś w EU - Tusk strzela panu Bogu w okno ... /561

108 0 0 A A A

Dwa ostatnie twitty krula Jewropu kapitalnie odzwierciedlają jego nikczemne usposobienie. Doskonale wyświetlają skalę podłości Tuska. Pierwszy to urodzinowe dytyramby dla kłamliwego Laska. A w drugim wypalił z wiatrówki w kierunku polskiej Premier.

Jako pierwszy w Europie arbiter elegentarium, po Junckerze, uprawniony jak rzadko kto,  do analizowania słów wypowiedzianych przez polskich polityków. Rzecz jasna chybił i nie trafił, jak zwykle z resztą.

Jego grudniowe lądowanie we Wrocławiu też spaliło na panewce. Pretorianie okazali się buntownikami całkiem do dupy. Przemarszu do warszawskiej prokuratury, w otoczeniu pożal się Boże świty upadłych KODziarzy, raczej też nie zapisał jako sukces. I dlatego rozpoczął systematyczne polowanie.

Teraz siedzi na jakimś brukselskim, zdezelowanym dachu, w rencach trzymie przeziębioną i zardzewiałą fuzję posyłając od czasu do czasu zatruty pocisk w kierunku polskiej granicy. Z celnością jest ów Majestat mocno na bakier, więc tu jesteśmy jakby bardziej spokojni o ichnią palbę zainfekowaną nienawiścią do Polski i Polaków.

Przyjęliśmy za to ogólnikowy aksjomat, że ten typ tak ma i nikt i nic tego nie zmieni. Albowiem ponieważ, że „polskość to nienormalność“.

Wałęka Bolesław rozdawał za darmo Japonię.

Bul Bronisław sugestie, żeby emigrować a jak nie to brać kredyty.

Słońce Peru mamiło nas zieloną wyspą podłączoną do ciepłej wody w każdym kranie.

Ale to dopiero dziś mam satysfakcję i spokój ducha. Bowiem to Ludzie faszysty Kaczyńskiego, pp. Premier Szydło i Prezydent Duda przywrócili mi wiarę w moją Ojczyznę. Polskę przecież. I tego się trzymajmy ...


Opublikowano: 16.06.2017 13:54. Ostatnia aktualizacja: 16.06.2017 14:15.
Autor: 1954krawiec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Też tak myślę ... Pozdrawiam ...
  • Uj ... lżej nam się porobiło, w naszej przeżartej alkoholem po wczorajszym pożegnaniu,...
  • Pokornie przepraszamy, ale nie bardzo wiemy o jakie "no" się rozchodzi ?

Tematy w dziale Polityka