7 obserwujących
733 notki
101k odsłon
73 odsłony

gdzieś w EU - kawiorowi ploletariusze wszystkich krajów łączcie się... /707

Wykop Skomentuj

 „Lud Kaczyńskiego nie potrzebuje pozorów. Potrzebuje pieniędzy i poczucia, że rządzą „swoi”. Nic więcej. Żadne łajno, żaden rynsztok mu niestraszny. Paranoicy, psychopaci, patologiczni Narcyzowie i ograniczone umysłowo prymitywy mogą się czuć bezpiecznie. To ich czas. Ich Polska ".

Tak napisał pewien pan profesor. Odpowiadamy panu profesorowi. Nie wiemy co potrzebuje Lud Kaczyńskiego. Ale gdybyśmy mieli wybierać,  to na ambergoldbank przytulamy kasiorę, pozory omijając szerokim łukiem.

Wcale nie mamy poczucia, że Polską rządzą „swoi“. Kaczyński rządzi bo wygrał wybory. Gorzej by było jak gdyby rządził Niemiec. Proste jak konstrukcja młotka.

Indentyfikujemy się z profesorską diagnozą, iż ponieważ, że jesteśmy „ograniczonym umysłowo prymitywem. Bo gdyby tak nie było to na ambergoldbank, klękalibyśmy na oba kolana przed każdym genialnie fascynującym profesorskim wpisem w mediach społecznościowych.

Co do paranoika, psychopaty oraz patologicznego narcyza, to solennie obiecujemy, że w najbliższy poniedziałek udamy się do lekarza specjalisty dla wnikliwej diagnozy naszego umysłu.
Mój czas to okres od narodzin do śmierci. Więc w tej określonej latami przestrzeni na ambergolbank byłem, jestem i jutro też będę Polakiem. Z jego zaletami i wadami.

A pointując. Jak to się dzieje, że jeden może bezkarnie lżyć, ubliżać milionom a inny bo nie jest porypanym lewakiem na ten tychmiast wyłapuje na garba ?

Cóś tu jest nie halo. Batalia o „wolne sądy“ i niezachwiany dobrobyt nadzwyczajnej kasty ani chibi skończy się tym, że najbliższy sprawiedliwy wyrok wyłapiemy tuż, tuż, tuż ... po naszym zacnym zgonie. W innych terminach elementarna sprawiedliwość jest ściśle reglamentowana. Tylko dla lewactwa i na to kartki. I tego się trzymajmy ...Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale