Republikanizm Republikanizm
208
BLOG

Murem za Izraelem

Republikanizm Republikanizm Polityka Obserwuj notkę 16
Izrael

Toczy się nowa wojna na Bliskim Wschodzie . Po masakrze izraelskich cywilów przez zbrodniarzy z Hamasu, jedynym wyjściem dla Izraela jest wyeliminowanie tego zbrodniczego, totalitarnego pseudo-państewka Hamasu w Stefie Gazy

Oczywiście Lewactwo organizuje gigantyczną akcję propagandową przeciwko Izraelowi, serwując głownie kłamstwa . Dlatego należałoby im się przyjrzeć.

Po pierwsze - Strefa Gazy jest jednym wielkim obozem koncentracyjnym? Oglądałem wiele filmów ze Strefy Gazy i nie widziałem tam wygłodzonych ludzi. Wprost przeciwnie – kobiety i mężczyźni bardzo dobrze odżywieni , a biorąc pod uwagę że jest tam podobno 50 % bezrobocie, pytanie skąd mają środki na życie? Cześć mężczyzn pracowała w Izraelu , mała grupa na miejscu a reszta utrzymuje się z pomocy międzynarodowej. Żadna inna grupa ludności w historii nie dostała takiej pomocy międzynarodowej jak tzw. Palestyńczycy. Oczywiście Hamas decyduje kto tą pomoc dostaje dzięki temu może budować swoją pozycję. Dlaczego ci mężczyźni skoro nie ma pracy na miejscu nie wyjadą do pracy np. do krajów Zatoki Perskiej gdzie trwa nieustający boom budowlany? Skoro Filipińczycy, Pakistańczycy mogą dlaczego nie ludzie dla których język arabski nie stanowi bariery. A wpływy finansowe dla rodzin w Strefie Gazy byłyby niezłym wzmocnieniem budżetu . Ponadto Strefa Gazy ma dostęp do morza i granice z Egiptem, więc co przeszkadzało mieszkańcom na swobodne opuszczanie tego rejonu. Ładny mi obóz koncentracyjny w którym liczba ludności z 700 tysięcy powiększyła się do 2 milionów, tylko w wyniku wysokiej dzietności.

Po drugie – Arabowie zwani Palestyńczykami powinni mieć swoje państwo. Przecież mają Strefę Gazy. Nie nazywa się to państwem ale ma wszelkie przymioty państwa – terytorium, system polityczny w który nikt nie ingeruje, władze które nie są narzucone przez żadne inne państwo, Sami się tam rządzą jak chcą. I co zrobili z ta swoją „wolnością” ? Zamiast budować dobrobyt obywateli, zbudowali totalitarny system którego głównym celem była agresja i wojna.

Po trzecie - Zostali wypędzenie i dlatego mają rację że ostrzeliwują rakietami miasta w Izraelu? A nas Polaków wypędzono z naszych kresów wschodnich i stowarzyszania kresowe nie ostrzeliwują rakietami Rosji czy Białorusi. Niemcy zostali wypędzeni z naszych obecnie ziem zachodnich, a niemieckie ziomkostwa nie ostrzeliwują rakietami Polski. Ukraińcy zostali wypędzeni z Bieszczadów, ale Ukraińskie Stowarzyszanie Kulturalne nie ostrzeliwuje rakietami Wrocławia.

Po czwarte - Izraelczycy mordowali Arabów? Tak, ale arabscy mieszkańcy ówczesnego terytorium Turcji, a później brytyjskiego protektoratu pierwsi zaczęli mordować osadników żydowskich przybywający od końca XIX wieku i KUPUJĄCYCH ziemię od Arabów. Po za tym np. w Jerozolimie w 1870 roku w Jerozolimie mieszkało 11 tys, Żydów i 7 tys. muzułmanów, w tym wielu Turków (to była wówczas częsć Turcji). Oczywiście Lewactwo powie że ta ziemia należy się Arabom . Tak jak powie że Afryka należy do Czarnych. Ale trzymając się tej logiki należy powiedzieć - Europa dla Białych. Jest to rasistowskie? Oczywiście. Ale poprzednie dwa przykłady, w takim razie też są rasistowskie.

Należy pamiętać że ludność państwa totalitarnego jest jego częścią. Kim są dzieci w mundurkach Hitler- jugend rozbijające szyby w żydowskich sklepach , czy bijących Żydów na ulicach w Niemczech przed II wojną światową. Kim są palestyńskie dzieci bijące porwane żydowskie dziecko na ulicach Gazy (i jeszcze chwalące się tym w internecie). Kim są palestyńskie dzieci bijące deską ciężko ranną , nieprzytomną, prawdopodobnie wielokrotnie zgwałconą Shani Louk leżącą prawie nagą w skrzyni ładunkowej półciężarówki wiozącą ją przez ulice palestyńskiego miasta (i też chwalące się tym w internecie). Shani Louk symbol tego bestialstwa – niemiecka uczestniczka pokojowego festiwalu muzyki rozstrzelanego przez Hamasowców. Kim jest matka hamasowskiego terrorysty który z telefonu zamordowanej mieszkanki Izraela, chwali się matce że gołymi rękami zamordował dziesięciu Żydów , a matka go błogosławi.

Bez spalenia Drezna, Berlina i innych niemieckich miast nie było możliwe oddzielenia niemieckiego społeczeństwa od partii narodowo-socjalistycznej, bez zrzucenia bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki nie było możliwe oddzielenia totalitarnego społeczeństwa Japonii od totalitarnych rządów. I teraz nie jest możliwe oddzielnie społeczeństwa Strefy Gazy od totalitarnego Hamasu, bez zamiany tego rejonu w ruinę.

Hamas zaatakował Izrael i dopuścił się bestialstw wiedząc że Izrael odpowie. Tak jak Hitler bombardował cały świat wiedząc, że cały świat będzie bombardował Niemcy. A społeczeństwo niemieckie go poparło , tak samo jak mieszkańcy Strefy Gazy poparli Hamas. I muszą ponieść tego konsekwencję.

Oczywiście nie uważam że Polska powinna podejmować jakikolwiek działania w rejonie Bliskiego Wschodu. Nie mamy tam żadnych interesów , a mamy ogromne problemy w naszej części świata. I działania naszego Ministerstwa Spraw Zagranicznych są właściwe. Neutralność w tym konflikcie jest nad wyraz wskazana. Z dwoma wyjątkami:

Po pierwsze - wsparcie wywiadowczego Stanów Zjednoczonych w tym konflikcie (oczywiście jeśli nasz wywiad zdobędzie jakieś informacje na temat hamasowskich terrorystów).

Po drugie – nie zgadzam się z jakąkolwiek „pomocą humanitarną” Polski dla Strefy Gazy (którą zadeklarował min. Rau) do czasu całkowitego pozbawienia Hamasu wpływu na Strefę Gazy. Tak samo jak nie zgadzałbym się z jakakolwiek pomocą humanitarną dla hitlerowskich Niemiec w trakcie wojny. Po wojnie tak , jeśli mieszkańcy Gazy potępią Hamas , tak jak Niemcy potępiły hitlerowską ideologie.

A tak na marginesie – w latach 1983 -2005 w Sudanie południowym toczyła się wojna domowa. W trakcie tej wojny arabskie bojówki wymordowały prawie 1,5 miliona cywilów , wypędzając kolejne 4 miliony z ich domostw. Ofiarami byli CZARNI obywatele Sudanu , w większości CHRZEŚCIJANIE . Jakoś nie zauważyłem lewicowego, ogólnoświatowego wzmożenia .protestów, oburzenia, listów protestacyjnych w tej sprawie. Jakieś demonstracje protestacyjne w Londynie. Paryżu, Berlinie , Waszyngtonie? Podwójna moralność? Może nie było to okazją do ataku na „NASZE TRADYCYJNE ZACHODNIE WARTOŚCI ” . NASZE ,a nie WASZE lewackie pseudowartości.

Nieoczekiwanie konflikt na Bliskim Wschodzie staje się dobrą okazją do zwalczania Lewactwa dewastującego naszą cywilizację. Już teraz organizacje i przedsiębiorstwa żydowskie blokują finansowanie amerykańskich uczelni będących hodowlą Lewactwa. Republikańscy gubernatorzy również blokują finasowanie publicznych szkół jeśli lewacka kadra nauczycielska opowiada się po stronie Hamasu. Oby tak dalej.

Życzę Izraelowi żeby jak najszybciej zlikwidował Hamas , a w szczególności dopadł szefów tej organizacji , bawiących się świetnie w pięciogwiazdkowych hotelach w Katarze, podczas gdy ludzie których „niby reprezentują”, umierają i odnoszą rany w tej wojnie.


Uważam że socjalizm jest prymitywną ideologią, która blokuje rozwój człowieka i cofa nas do jaskini.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka