16 obserwujących
96 notek
136k odsłon
  548   0

Moja kochana opozycjo! Jesteś głupsza niż na Węgrzech.

Co mi z tego, że krzyczycie, że japy drzecie, bo Kaczyński zawłaszcza wszystko jak leci?

Co mi po Waszym werbalnym i tępym anturażu, gdy rękę w rękę, w czasie pandemii, idziecie ze swoim wrogiem największym i powiększacie swe (zapewne głodowe) pensyjki, bo (za klasykiem) do pierwszego Wam nie starcza?

Na czym chcecie bić jeszcze polityczny kapitał? Na słówkach, deklaracjach i zohydzaniu formacji, której wtórujecie w czasie głosowania o podwyższenie apanaży?

Gdzie podziała się Wasza tożsamość i czym się teraz różnicie od kreatorów powtórnej komuny?

Czyżby dbałość o grubość swych portfeli zasłoniła fakt, dla którego na Was głosowaliśmy? I gdzie Wsze dmuchane i papierowe pryncypia, "bojownicy o wolność" ..?

Jakie macie teraz predyspozycje, by być tymi "lepszymi", gdy kasa jest tym najbardziej wyraźnym wyznacznikiem? Pewnie macie w dupie demokrację - bo w dyktaturze Wam zapłacą lepiej i posażniej?

Tedy - weźcie wszyscy wraz z Budką, Kosiniakiem i Czarzastym zapiszcie się do PiS-u i przestańcie bredzić, że walczycie o wolność, gdy tymczasem bronicie swoich domków, ogródków i studiów w Londynie dla pociech swoich i Rodziny.

Czymże teraz odstajecie choć na minimetr od tych, których ponoć zwalczacie? Hipokryzja PiS-u - choć gargantuiczna - utonęła w skutkach jednego, jedynego głosowania, którego ludzie Wam nigdy nie wybaczą!

PiS Was rozgrywa jak małe, chciwe dzieci, które koniecznie muszą dostać cukierka z wystawy cukierni..

Na pohybel!

Lubię to! Skomentuj58 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale