Z życia zadowolonego emeryta.
Tak dobrze nigdy jeszcze nie było! Pracowałem jak Homer Simson i dzięki temu mam wysoką emeryturę,nawet 14 -ta się nie należy,ale nie narzekam!
2 obserwujących
55 notek
15k odsłon
  160   1

Żeby wygrać wybory, trzeba kłamać, podpowiada Palikot i politycy Platformy, kłamią na całe

Do wypowiedzi ministra środowiska Brandenburgii w mediach społecznościowych odniosła się również lubuska marszałek. "Po doniesieniach w niemieckich mediach RBB24 i Oderwelle, w bezpośredniej rozmowie ze mną, w obecności pracowników, minister środowiska z Brandenburgii Axel Vogel potwierdził, że ich badaniach Odry jest rtęć" - napisała Elżbieta Polak.

Całą sprawę skomentował także Axel Vogel. Na swoim Twitterze opublikował zrzuty ekranów tweetów telewizji publicznej, w których napisano, że minister wypowiedział się o stężeniu rtęci.

Stwierdził, że to "skandaliczne" i że tłumacz podczas konferencji "pytał go o cytat dotyczący poparzenia rąk po włożeniu ich do Odry". Zaznaczył, że wyjaśnił sprawę wartości pH i "nie zapytano go o poziom rtęci".
"Wydarzenia": Katastrofa ekologiczna. Skażona już nie tylko Odra


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-dezinformacja-ws-rteci-w-odrze-mswia-chce-wyjasnienia-sprawy,nId,6222086,via,1?utm_source=webpush&utm_medium=push&utm_campaign=CampaignName&parametr=mechcpc#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale